بیشترین بازدیدها

یادداشت

جلسات توجیهی طرح شهید سلیمانی در نهاوند/۱۲۰۰ نفر در اجرای طرح مشارکت دارند

آخرین ویرایش در:
برای اجرای هرچه بهتر طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در راستای مقابله و کنترل بیماری کرونا جلسات توجیهی افراد حاضر در این طرح در مناطق مختلف نهاوند برگزار می شود.

به گزارش عصر همدان، جلسات هماهنگی و توجیهی در مناطق مختلف نهاوند در راستای اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی برای مقابله و کنترل بیماری کرونا با همکاری بسیج شهرستان و شبکه بهداشت و درمان در حال برگزاری است.

این طرح که به صورت مشترک بین سازمان بسیج و وزارت بهداشت اجرا می‌شود برای کنترل، شناسایی، مراقبت و قرنطینه بیماران کرونایی، افراد حاضر در طرح توجیه و آموزش های لازم را فرا می گیرند.

در راستای اجرای این طرح در نهاوند از ظرفیت ۸۲۰ نفر از بسیجیان داوطلب استفاده می شود و بسیجیان در این طرح به کمک مراکز ۲۰ گانه خدمات جامع سلامت و ۷۸ خانه بهداشت می روند.

در طرح شهید سلیمانی شهرستان نهاوند به ۲۰ منطقه تقسیم شده که در هر منطقه نماینده ای از شبکه بهداشت، بسیج و سپاه و یک روحانی نیز از سازمان تبلیغات در سه تیم روزانه فعالیت می کنند.

مبنای اصلی اجرای طرح بر این است که افراد مبتلا و مثبت کرونا در خانه‌ها شناسایی شوند و تا بهبودی کامل روزانه مورد کنترل قرار گیرند.

محوریت طرح شهید حاج قاسم سلیمانی خانواده می‌باشد و این طرح با شعار “هر خانه یک پایگاه سلامت” اجرا می شود.

برای اجرای طرح شهید سلیمانی در نهاوند بیش از ۱۲۰۰ نفر از نیروهای بسیج و سپاه، شبکه بهداشت و درمان، بخشداری و دهیاران مشارکت خواهند داشت.

انتهای پیام/س

آخرین مطالب