بیشترین بازدیدها

یادداشت

در بازدید استاندار همدان از نهاوند مطرح شذ؛

اختصاص اعتبار یک میلیارد تومانی برای طرح توریستی بام نهاوند+ تصاویر

سید سعید شاهرخی در سفر به نهاوند با حضور در مبادی ورودی این شهر از نحوه اجرای طرح محدودیت های کرونایی بازدید کرد و سپس بازدیدی از طرح گردشگری بام نهاوند انجام داد.

به گزارش عصر همدان، سید سعید شاهرخی، استاندار همدان جهت بازدید از اجرای طرح اعمال محدودیت‌های کرونایی به نهاوند سفر کرد و از محورهای ورودی و خروجی این شهرستان بازدید و از عوامل اجرای این طرح قدردانی کرد.

استاندار همدان در این بازدید ها از ورودی شهر نهاوند در میدان سیدالشهدا و ورودی میدان بیمارستان علیمرادیان نهاوند در راستای اجرای اعمال محدودیت‌ها و عدم ورود ماشین‌ها با پلاک غیربومی به داخل شهر بازدید کرد.

در این بازدید ها فرماندار و اعضای ستاد کرونا شهرستان نیز حضور داشتند.

شاهرخی ضمن تبریک هفته بسیج از اعضای ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونای شهرستان به ویژه نیروهای بسیج، انتظامی، راهور و هلال احمر در اجرای طرح محدودیت های ترافیکی شهر نهاوند تشکر و قدردانی کرد.

بازدید استاندار همدان از طرح گردشگری و تفریحی بام نهاوند

استاندار همدان در ادامه سفر خود به نهاوند از پروژه توریستی بام این شهر نهاوند بازدید و از روند اجرای این طرح ابراز رضایت کرد.

شاهرخی در این بازدید از تخصیص یک میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه بام نهاوند و پیاده راه سعدی (قیصریه) خبر داد.

وی گفت: پروژه چهارباغ و بام نهاوند با توجه به بازدید در سنوات گذشته تغییر چشمگیری داشته و دگرگون شده و محل مناسبی برای تفریح و گذراندن اوقات فراغت شهروندان خواهد بود.

استاندار همدان ابراز امیدواری کرد با پایان ویروس کرونا شاهد حضور گسترده مردم در پروژه دیدنی بام نهاوند باشیم.

انتهای پیام/س

آخرین مطالب