بیشترین بازدیدها

یادداشت

‍ استاندار همدان:

در هر شهرستانی وضعیت قرمز ادامه پیدا کند محدودیت‌ها تمدید و تشدید خواهند شد

سید سعید شاهرخی گفت: طرح هوشمند محدودیت‌ها با مشارکت شهروندان برای حفظ سلامتی مردم اجرا می‌شود و در هر شهرستانی وضعیت قرمز ادامه پیدا کند محدودیت‌ها تمدید و تشدید خواهند شد.

به گزارش عصر همدان، سید سعید شاهرخی، استاندار همدان در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا، ضمن تاکید بر اجرای طرح جدید محدودیت ها از امروز در استان همدان گفت: هدف از اجرای طرح محدودیت‌های جدید، حفظ سلامت و جان مردم، و کنترل هرچه‌ بیشتر ویروس کرونا است.

وی افزود: از ویژگی‌های طرح محدودیت‌های جدید، هوشمند بودن آن است؛ چون برای هر شهرستان به نسبت وضعیتی که دارد محدودیت‌ها اعمال می‌شود.

شاهرخی تاکید کرد: اگر وضعیت کرونایی شهرستان‌ها قرمز باشد، محدودیت‌ها نه‌تنها تمدید می‌شود بلکه شدیدتر نیز می‌شوند.

استاندار همدان گفت: همه خدمتگذاران مردم در دستگاه‌های اجرایی در کلیه بخش‌ها برای اجرای طرح حضورفعال دارند.

وی با اشاره به اینکه محدودیت‌های تردد از امشب ساعت ۲۱ با جدیت شروع خواهد شد و مردم جهت سلامتی خودشان رعایت محدودیت ها را داشته باشند، تصریح کرد: شماره خودرو‌هایی که محدودیت‌ها را نادیده بگیرند، یادداشت و سپس در کوتاه‌ترین زمان ممکن اعمال قانون خواهند شد.

شاهرخی همچنین از صدا و سیما و رسانه ها خواست متفا‌وت‌تر از گذشته جزئیات طرح محدودیت‌ها را برای مردم تشریح و اطلاع‌رسانی کنند.

وی همچنین از دستگاه‌های دولتی در شهرستان‌های با وضعیت قرمز خواست با یک‌سوم نیروها به فعالیت خود ادامه دهند و دو‌سوم دیگر نیز به صورت دورکاری مشغول باشند.

استاندار همدان با بیان اینکه بازاریان و اصناف مختلف همدان تا کنون همکاری خوبی با ستاد استانی مقابله با کرونا داشته‌اند، اشاره کرد: اجرای دقیق و منسجم طرح جدید محدودیت‌ها همکاری و هم‌یاری اصناف مختلف را می‌طلبد‌.

انتهای پیام/د

آخرین مطالب