پانزدهمین نمایشگاه کشاورزی ماشین‌آلات در همدان برگزار می‌شود

به گزارش عصر همدان، پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی ماشین‌آلات، نهاده‌ها، سیستم‌های آبیاری و کشت‌های گلخانه‌ای و سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مرغداری، دامپروری و شیلات در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه از ۲۳ مرداد کار خود را آغاز کرده و تا بیست و ششم این ماه با حضور ۸۷ شرکت‌کننده از استان‌های تهران، گلستان، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی و غربی، کردستان، کرمانشاه، یزد، خوزستان، مازندران، قم، قزوین، البرز و برخی کشورهای خارجی از جمله ایتالیا، ترکیه و چین در فضایی بالغ بر ۵ هزار متر مربع و در سالن‌های ابن سینا، الوند، هگمتانه و فضای باز شرکت میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

گفتنی است توجه و تاکید برگزارکنندگان و مشارکت‌کنندگان این نمایشگاه بر کشت حداکثری با توجه به مصالح و ضرورت‌های زیست‌محیطی و با استفاده از ماشین‌آلات و ابزار با کیفیت و پر دوام است.

علاوه بر بی‌نیازی از واردات محصولات کشاورزی و دامپروری و شیلات به خودکفایی در تولید ماشین‌آلات و ابزار و رسیدن به این مقصود از اهداف شرکت‌کنندگان است.

دعوت از واحدهای خارجی که هر ساله استقبال خوبی از نمایشگاه می‌کنند نشانگر این است که صنعت کشاورزی، دامپروری و شیلات در کشور رشد و توسعه یافته و نمایشگاه بین‌المللی همدان نیز به جایگاهی شایسته و قابل اعتنا در سطح بین‌المللی دست یافته است.

این نمایشگاه باعث ایجاد فضایی رقابتی در میان مشارکت‌کنندگان خواهد شد و تولید‌کنندگان داخلی را ترغیب می‌کند تا ضمن حفظ سنت‌ها و فرهنگ بومی پا به پای تکنولوژی روز دنیا قدم برداشته و کیفیت محصولات خود را همواره در بالاترین سطح ممکن حفظ کنند.

ناگفته نماند ساعات بازدید از این نمایشگاه از ۱۶ تا ۲۱ و در روز جمعه ۱۰ تا ۲۱ است.

آخرین مطالب