به همت خیرین ملایر؛

بخش فیزیوتراپی بیمارستان امام حسین(ع) ملایر تجهیز و بازسازی شد

به همت سه تن از خیرین ملایری بخش فیزیوتراپی بیمارستان امام حسین(ع) ملایر بااعتباری بالغ‌بر ۲۵۰ میلیون تومان بازسازی، تجهیز و با حضور جمعی از مسئولین افتتاح شد.

به گزارش عصر همدان؛ عباس آذرهمایون رئیس مجمع خیرین سلامت ملایر در آیین افتتاح بخش فیزیوتراپی بیمارستان امام حسین(ع) ملایر اظهار کرد: یکی از معضلات و کاستی‌های بیمارستان امام حسین(ع) فقدان و نبود بخش فیزیوتراپی بیمارستان بود.

وی افزود: به همت خیرین خانم جعفری به نیابت از همسرش آقای محمد وکیلی و خواهر مکرمه‌اش و بنای این ساختمان بازسازی شد.

رئیس مجمع خیرین سلامت ملایر بیان کرد: تجهیزات موردنیاز این بخش نیز توسط خانواده صالحی به نیابت سرکار خانم مرحومه ثریا صالحی خریداری شد.

وی به نیاز مبرم شهرستان به یک فیزیوتراپی دولتی اشاره کرد و گفت: این پروژه و به همت خیرین شروع شد و با همراهی و کمک دانشگاه علوم پزشکی استان و شبکه بهداشت و درمان شهرستان تکمیل و به بهره‌برداری رسید.

آذرهمایون گفت: امید است با تکمیل و استفاده از نیروها و کادر ورزیده بتوان پذیرای بیماران سرپایی در این بخش بود.

وی با اشاره به اقدامات مجمع خیرین سلامت پس از شیوع بیماری کرونا تصریح کرد: از ابتدای شیوع خیرین پای‌کار هستند و تهیه و توزیع ماسک، مواد ضدعفونی و کپسول اکسیژن انجام‌شده است.

رئیس مجمع خیرین سلامت ملایر به تهیه ۴۰ کپسول اکسیژن توسط خیرین اشاره کرد و گفت: این کپسول‌ها به‌رایگان در اختیار بیماران کرونایی بهبودیافته که نیاز به اکسیژن‌دارند قرار می‌گیرد.

وی افزود: تعدادی ماسک هم خریداری و در بین مدیران مدارس دبیرستان‌های حاشیه شهر برای استفاده دانش آموزان توزیع‌شده است.

آذرهمایون به توزیع چندین مرحله ماسک در بین بیماران بی‌بضاعت اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه ملایر به‌عنوان یک‌قطب درمانی شناخته‌شده به دنبال ایجاد بک همراه سرا در بیمارستان امام حسین(ع) به همت هستیم.

وی تأکید کرد: همراه سرا با توجه به مراجعه بیمارانی از شهرهای دیگر از نیازهای مبرم بیمارستان امام حسین(ع) است و اقدامات اولیه برای این پروژه انجام‌شده است.

رئیس مجمع خیرین ملایر تأکید کرد: از خیرین دعوت می‌کنیم که در این کار خیر و صدقه جاریه ما را همراهی کنند.

وی با اشاره به دیدار رهبر انقلاب با هیئت دولت بیان کرد: در لبیک به پیام رهبر خیرین به بیماران بهبودیافته کرونا کمک می‌کنند.

انتهای پیام/گ

آخرین مطالب