همزمان با سراسر استان همدان آغاز شد؛

اجرای طرح “آمران سلامت” در راستای مقابله با کرونا ویروس در تویسرکان+تصاویر

کارشناسان حوزه بهداشت و سلامت با توجه به روند افزایشی شیوع کرونا و تعداد مبتلایان به این ویروس بر پیشگیری و توسعه آموزش همگانی در این زمینه تأکید دارند، بدین ترتیب طرح آمران سلامت در سطح استان همدان با هدف تأکید بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فرهنگ سازی در این خصوص در دست اجراست.

به گزارش خبرنگار عصر همدان، این روزها که شیوع کرونا ویروس بر ضعف مدیریتی می تازد و هر روز شاهد وخیمتر شدن اوضاع و افزایش تعداد مبتلایان به این ویروس منحوس هستیم، جمعیت هلال احمر تویسرکان همزمان با سراسر استان بنا را بر آن نهادند تا با اجرای طرح آمران سلامت در راستای فرهنگ سازی و اقناع افکار عمومی با هدف تأکید رعایت شیوه نامه های بهداشتی از شیوع بیشتر این ویروس جلوگیری کنند.

کارشناسان حوزه بهداشت و سلامت با توجه به روند افزایشی شیوع کرونا و تعداد مبتلایان به این ویروس بر پیشگیری و توسعه آموزش همگانی در این زمینه تأکید دارند، به نظر می رسد اجرای طرح آمران سلامت می تواند تا حدودی ضعف مدیریتی در مبارزه با شیوع کرونا به ویژه در شهرستان تویسرکان را جبران کند.

در این طرح داوطلبان جمعیت هلال احمر تویسرکان با پرپایی چادرهای سلامت در میادین اصلی شهر درخصوص رعایت پروتکل های بهداشتی، برنامه های متعددی از جمله توزیع ماسک و برشور با محتوای ضرورت توجه به بهداشت فردی و اجتماعی در مواجه با کرونا ویروس تأکید دارند.

انتهای پیام/ز

 

 

 

آخرین مطالب