مدیر آموزش و پرورش نهاوند خبر داد؛

توزیع ۵۰ بسته‌ی معیشتی بین خانواده‌ دانش‌آموزان آسیب‌دیده از کرونا

 

محمد حسین دارایی گفت: با همکاری آموزش و پرورش، سپاه شهرستان و بسیج دانش آموزی ۵۰ بسته غذایی و بهداشتی در بین حانواده دانش اموزان اسیب دیده از کرونا به ارزش ۱۱۰ میلیون ریال توزیع شد.

محمد حسین دارایی، مدیر آموزش و پرورش نهاوند در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان، گفت: در آستانه سالروز آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج) سومین مرحله‌ی رزمایش کمک مومنانه آموزش و پرورش نهاوند اجرا شد.

وی اظهار داشت: در این مرحله با کمک خیرین ۵۰ بسته‌ی غذایی و بهداشتی بین خانواده های دانش‌آموزان نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا توزیع شد.

مدیر آموزش و پرورش نهاوند با بیان اینکه ارزش ریالی هر بسته ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال است،

وی افزود: این بسته‌ها شامل اقلامی از جمله برنج، مرغ، ماکارونی، روغن، رب و ماسک است.وی ضمن قدردانی از تمامی خیرین گرانقدری که در این رزمایش به آموزش و پرورش کمک کردند، عنوان کرد: در مراحل اول و دوم این رزمایش نیز اقلام غذایی، بهداشتی و همچنین بسته های لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند توزیع شده است.

دارایی ادامه داد: این‌ مرحله هم با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان، بسیج دانش‌آموزی و سپاه ناحیه نهاوند اجرا شده است.

وی در پایان گفت: با کمک خیرین عزیز شهرستان و همکاری کسانی که وسع مالی دارند درصدد هستیم تا مرحله دیگری از کمک های مومنانه را برای دانش اموزان نیازمند جمع آوری کنیم.

انتهای پیام/س

آخرین مطالب