بیشترین بازدیدها

یادداشت

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی:

برای همدان احساس خطر می کنم/سلامت و آرامش خاطر مردم در اولویت برنامه های مدیران

آخرین ویرایش در:
حمیدرضا حاجی بابایی با بیان اینکه ضعیت بیماری کرونا در همدان، قرمز و در آستانه خطر می باشد گفت: مراقب خستگی و سلامت کادر پزشکی و بهداشت درمان باشید و یادمان باشد، بنابر رهنمودهای مقام معظم رهبری، همه مسئولیم.

به گزارش عصر همدان، حمیدرضا حاجی بابایی در گفتگو با خبرنگاران، ضمن تقدیر وتشکر از تلاش های کادر بهداشت ودرمان و مدیران استان، از وضعیت قرمز و خطرناک(شیوع بیماری کرونا ) در همدان خبر داد و خواستار رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم و مسئولین شد.

وی تاکید کرد، با توجه به فصل پاییز، شیوع آنفلوآلزا، به موازات شیوع کرونا، براساس اعلام ستاد کرونای استان در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، شاهد ابتلای بیشتر مردم به ویروس کرونا و ادامه وضعیت قرمز و به دنبال آن وضع خطرناکی خواهیم بود.

نماینده مردم همدان وفامنین در مجلس شورای اسلامی، از ازدحام در بیمارستانها، خستگی کادر بهداشت ودرمان، پرشدن تخت های بیمارستانها اظهار نگرانی کرد وگفت: انتظار می رود، مردم نسبت به سلامت خود وعزیزانشان و همچنین سلامت کادر بهداشت و پزشکی و سلامت که جان برکف شبانه روز در تلاش وزحمت هستند حساس باشند، تا بتوانیم به یاری خداوند و همت مردم این مرحله را نیز با کمترین آسیب بگذرانیم.

وی گفت، توسعه مراکز بیمارستانی در دستور کار است، با بهره برداری از بیمارستان اکباتان در آینده نزدیک و آغاز عملیات اجرایی احداث بیمارستان هزار تختخوابی، روند ارائه خدمت به مردم همدان و منطقه تسهیل می شود، که به موازات احداث فضاهای بیمارستانی، تخهیزات تخصصی بر اساس آخرین استانداردهای بین المللی و جذب نیروی انسانی نیز در دستور کار قرار دارد، که در ایجاد اشتغال پایدار و کاهش نرخ بیکاری و افزایش بهره وری منابع انسانی استان موثر خواهد بود.

حاجی بابایی، با یادآوری این فرموده مقام معظم رهبری، که همه مسئول هستیم، گفت مدیران دستگاههای اجرایی با نصب العین قرار دادن رهنمودهای رهبری معظم انقلاب(مدظله العالی)، تلاش کنند، با ایجاد زیرساختهای مناسب و بهره برداری از منابع موجود، خدمات مورد نیاز مردم را بر بستر خدمات دیجیتالی ومجازی به گونه ای برنامه ریزی وارائه نمایند، که منجر به کاهش ترددهای غیرضروری وکاهش حضور، ارتقای اعتماد عمومی و آرامش خاطر مردم، از دریافت خدمات مورد نیاز باشد.

انتهای پیام/

آخرین مطالب