بیشترین بازدیدها

یادداشت

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان همدان خبر داد؛

کشف بیش از ۲ میلیون سیگار و ۲۰ عدد صفحه کلاچ قاچاق در همدان

داریوش جودکی با اشاره به کشف قاچاق سیگار و صفحه کلاچ در همدان، گفت: محموله سیگار زیر بار علوفه ای در کامیون و صفحه کلاچ در انبار فروشگاهی در همدان کشف شده است.

داریوش جودکی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان همدان در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، با بیان اینکه فردی اقدام به قاچاق تعداد بیش از ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار نخ سیگار خارجی به ارزش تقریبی ۲۰ میلیارد ریال به وسیله یک دستگاه خودرو کامیون کرده بود، اظهار کرد: متهم سیگارها را از استانهای غربی زیر بار علوفه جاسازی کرده و در گلوگاه شهید زارعی همدان به دام افتاد.

وی گفت: پس از توقیف خودرو پرونده وی هم اکنون در شعبه ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز مستقر در گلوگاه شهید زارعی همدان در حال رسیدگی است .

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان همدان با اشاره به گزارش سازمان صمت همدان، گفت: پس از بازرسی از انبار یک فروشگاه تعداد ۲۰ عدد صفحه کلاچ کامیون به ارزش بیش از ۹۷۵ میلیون ریال کشف و پرونده به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

وی گفت: شعبه پنجم این اداره کل پس از اجرای تشریفات قانونی و صدور رای مقتضی متهم را علاوه بر ضبط کالا به پرداخت مبلغ ۱۱۴ میلیون و ۴۳۲ هزار ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد که پس از تایید در شعبه تجدید نظر و قطعیت رای پرونده هم اکنون در اجرای احکام در حال اجراست.

انتهای پیام/ن

آخرین مطالب