بیشترین بازدیدها

یادداشت

افتتاح فاز نخست ورزشگاه شهید روحیان ملایر؛

آزادیخواه: ورزشگاه ۵ هزار نفری ملایر با دستور شخص رئیس جمهور افتتاح شد/ضرورت غافل نشدن از مشکلات این مجموعه

با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی فاز نخست ورزشگاه ۵ هزارنفری شهید روحیان ملایر افتتاح شد. آزادیخواه در مراسم افتتاح این ورزشگاه گفت: نباید از مشکلات این ورزشگاه تازه افتتاح شده غافل بود.

به گزارش عصر همدان؛ محسن جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان پنجشنبه در آیین افتتاح فاز نخست استادیوم ورزشی ۵ هزارنفری ملایر بهره‌برداری از این مجموعه را خدمتی دیگر از دولت تدبیر و امید عنوان و اظهار کرد: پروژه ورزشگاه ملایر از سال ۱۳۸۹ آغازشده است.

وی افزود: این پروژه در زمینی به مساحت این پروژه با مساحت ۱۶ هزار مترمربع اجراشده که تاکنون بیش از ۲۱۶ میلیارد ریال برای آن هزینه شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان بیان کرد: تکمیل سایر پروژه‌های ورزشی استان و شهرستان ملایر ازجمله مجموعه ورزشی ینگی کند نیز در دستور کار است و به‌زودی افتتاح می‌شوند.

قدرت الله ولدی فرماندار ملایر نیز در این آیین اظهار داشت: این مجموعه ورزشی یکی از طرح‌های بزرگ شهرستان است که امروز شاهد افتتاح فاز نخست آن هستیم.

وی تأکید کرد: مسئولین وزارت ورزش و جوانان قول مساعد داده‌اند که مابقی اعتبارات موردنیاز این مجموعه نیز جذب شود تا این ورزشگاه در فازهای بعدی تکمیل شود.

فرماندار ملایر تأکید کرد: امید است این مجموعه از امروز فعالیت خود را آغاز کند و به‌زودی شاهد حضور تیم‌های لیگ دسته یک و لیگ برتر کشور در مجموعه باشیم.

وی گفت: برای تکمیل ورزشگاه‌ها همه کمک‌های لازم را انجام دهند تا در فازهای بعدی به سرانجام برسد و ورزشکاران ملایر از زحمات انجام‌شده در این مجموعه بهره‌مند شوند.

ورزشگاه ۵ هزار نفری ملایر با دستور شخص رئیس جمهور افتتاح شد

حجت‌الاسلام‌والمسلمین احد آزادی‌خواه نیز در آیین افتتاح فاز نخست استادیوم ورزشی ۵ هزارنفری ملایر با اشاره به توجه رئیس‌جمهور به این مجموعه اظهار کرد: ورزشگاه ۵ هزارنفری ملایر با دستور شخص رئیس‌جمهور افتتاح شد

وی به رفع موانع ایجاد یک پروژه پتروشیمی برای تأمین مواد اولیه بافتینه و بافتشان اشاره کرد و گفت: با موافقت رئیس‌جمهور و بعد از چهار سال مانع موجود برای این پروژه رفع شد نیروهای این مجموعه تماماً از ملایر جذب می‌شوند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه شهرستان ملایر تبدیل به یک کارگاه توسعه‌ای و اشتغال در زمینه‌های مختلف شده است، تأکید کرد: افتتاح فاز نخست مجموعه ورزشی را به فال نیک گرفته اما نباید از ایرادات غافل ماند و برای رفع آن باید تلاش کرد.

وی بابیان اینکه ملایر سهمی از زمین‌های چمن روستایی ندارد تأکید کرد: ۵ مرکز دهستان شهرستان زمینه لازم برای ایجاد زمین چمن مصنوعی رادارند.

حجت‌الاسلام آزادی‌خواه با اشاره به ویژگی‌های روستایی شهرستان تأکید کرد: در خانه‌های ورزشی روستایی اقدامات خوبی در شهرستان صورت گرفته است و برای ایجاد زمین چمن مصنوعی نیز حمایت‌های لازم انجام شود.

سید سعید شاهرخی استاندار همدان نیز در آیین اظهار کرد:هر هفته پروژه‌های ملی در سطح کشور افتتاح می‌شود که این هفته نوبت میراث فرهنگی و ورزش بود.

وی با اشاره به استعدادها و ویژگی‌های شهرستان ملایر تصریح کرد: ملایر یکی از شهرستان‌های بالنده در حوزه اقتصادی، اشتغال و شهرستان‌های پیشتاز در امور مختلف است که در بسیاری از شاخص‌ها رتبه‌های برتر کشوری را دارند.

استاندار همدان گفت: با توجه به افتتاح این ورزشگاه به دنبال یک تیم دسته دومی برای شهرستان هستیم تا جوانان سخت‌کوش ملایری شرایط پیشرفت را داشته باشند.

وی با اشاره به حمایت‌های انجام‌شده از تیم پاس تأکید کرد: با توجه به پیشرفت خوبی که پاس داشته باشد حمایت‌های لازم انجام‌شده تا لیگ یک صعود کند و در این دسته نیز موفق باشد.

شاهرخی تأکید کرد: تمام تلاشمان را کرده که در فصل آینده یک تیم لیگ دسته دو کشور از ملایر باشد و هر هفته اخبار فوتبال ملایر از رسانه ملی پخش شود.

انتهای پیام/گ

آخرین مطالب