نماینده اسدآباد در دیدار با معاون اول رئیس جمهور و وزیر بهداشت خواستار شد؛

لزوم رفع مشکل آب آشامیدنی و بهسازی راه‌های ارتباطی روستاهای محروم اسدآباد/بخشش بدهی دانشکده به وزارت‌خانه بابت دستگاه “ام.آر.آی”

کیومرث سرمدی با اشاره به مشکلات تعدادی از روستاهای محروم به لحاظ مشکلات آب آشامیدنی و بهسازی راه های ارتباطی، خواستار رفع محرومیت از این روستاها شد. همچنین در دیدار با وزیر بهداشت سه موضوع مهم را در حوزه بهداشت و درمان از وی مطالبه کرد.

به گزارش عصر همدان، کیومرث سرمدی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در پی دیداری که مجمع نمایندگان و استاندار همدان با اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در روز ۲۴ شهریور ماه داشت، با اشاره به وجود تعامل خوب بین مجمع و نماینده عالی دولت، اظهار کرد: با توجه به مشکل اشتغال جوانان اسدآباد متاسفانه تأسیسات و کارخانه کوره بلند چدن در مجموعه شرکت صبانور در چهاردولی، سال۲هاست علی‌رغم وجود زیرساخت و زیربنایی، تعطیل و بلااستفاده مانده است.

وی همچنین به به گردنه اسدآباد و مشکلات تردد در این مسیر اشاره کرده و گفته: این گردنه در مسیر کریدور شرق به غرب کشور و زائرین کربلا معلی قرار دارد و به علت عدم تخصیص اعتبارات کافی به جای اینکه به یک فرصت تبدیل شود، در خیلی از مواقع با وجود تصادفات به یک تهدید تبدیل شده است.

سرمدی با اشاره به مشکلات تعدادی از روستاهای محروم به لحاظ مشکلات آب آشامیدنی و بهسازی راه های ارتباطی، خواستار رفع محرومیت از این روستاها شد.

همچنین سرمدی در دیدار با نمکی وزیر بهداشت، با پرداختن به مسائل و مشکلات دانشکده علوم پزشکی اسدآباد، درخواست بخشش بدهی دانشکده به وزارتخانه در زمینه دستگاه “ام.آر.آی” را داشته است.

وی همچنین با اشاره به نیاز شهرستان به دستگاه امحاء زباله های بیمارستانی و بهسازی محوطه بیمارستان حضرت قائم(عج)، درخواست مساعدت برای خرید دستگاه امحاء و اختصاص مبلغ ده میلیارد تومان را برای محوطه سازی بیمارستان از وزیر بهداشت داشت.

در این دیدار وزیر بهداشت با درخواست ها موافقت و دستور بررسی و اقدام در این زمینه‌ها را صادر کرده است.

انتهای پیام/ن

آخرین مطالب