بیشترین بازدیدها

یادداشت

استاندار همدان:

نقش بانوان ایرانی در همه عرصه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، بی بدیل و تاثیرگذار است

سید سعید شاهرخی گفت: به دنبال ارتقا جایگاه بانوان هستیم و روحیه مشارکت بانوان در استان باید ارتقاء یابد. هزاران نفر چون مرحومه خانم مرضیه دباغ در گستره ایران اسلامی در بین بانوان وجود دارد و این باعث افتخار است.

به گزارش عصر همدان، سید سعید شاهرخی استاندار همدان در جلسه با کمیته بانوان بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان، اظهار کرد: بانوان نقش بارز و برجسته‌ایی در استان همدان دارند که باید به آن‌ها پرداخته شود و نقش‌آفرینی بانوان ضامن تداوم انقلاب و استواری جمهوری اسلامی ایران است.

شاهرخی با بیان اینکه نیمی از سرمایه اجتماعی جامعه ایران را بانوان تاثیرگذار تشکیل داده اند گفت: زنان نقش ارزشمند و سازنده‌ای در پشتیبانی و حمایت‌های مادی و معنوی برای حضور رزمندگان در دفاع مقدس ایفا کردند.

استاندار همدان با اشاره به اینکه زنان در اکثر عرصه‌های علمی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی پیشرو هستند افزود: امروز بانوانی هستند که همچون رزمندگان دفاع مقدس، در جبهه مقابله با کرونا، در کادر بهداشت و درمان فداکارانه برای حفظ سلامت مردمانشان فعالیت می کنند.

وی همچنین از مسئولین مربوط خواست، در موزه دفاع مقدس استان ،جایگاهی برای به نمایش گذاشتن نقش زنان در دفاع مقدس در نظر گرفته شود.

در این جلسه، برخی از بانوان اعضای کمیته بانوان بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان، به شرح گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های بانوان در کارگرو‌های مختلف پرداخته و، مشکلات و مسائل خود را با استاندار همدان در میان گذاشتند.

انتهای پیام/د

آخرین مطالب