بیشترین بازدیدها

یادداشت

عدم پاسخگویی مسولان کبودراهنگ در خصوص آتش سوزی مزارع گندم/تلفن های مداوم و دایورت به خط دیگر نتیجه تماس با فرماندار

آخرین ویرایش در:

همزمان با اتش سوزی در روستای مزرعه مهدی آباد شهرستان کبودراهنگ تماس های مکرری با مسئولین شهرستان گرفته شد اما هیچ کدام پاسخگو نبودند.

 

به گزارش عصر همدان، همزمان با فصل برداشت گندم در مزارع کشاورزی اخبار ناگواری مبنی بر آتش سوزی حدود ۱۰ هکتار از مزارع گندم روستای مزرعه مهدی آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان کبودراهنگ در رسانه ها مطرح گردید.

به دنبال رسانه ای شدن این خبر بر آن شدیم تا از مسولین مربوطه در این خصوص سوالاتی داشته باشیم.

طی تماس های مکرر تعدادی از خبرنگاران رسانه های استان بالاخره فرماندار شهرستان کبودراهنگ تلفن خبرنگار ما،  را پاسخ و گفته بود که شما فقط خبرنگاری و بنده نیازی نمیبینم در خصوص آتش سوزی توضیح دهم و اول ما باید بررسی و جلسه متعدد در این خصوص بگذاریم و سوالات خود را مکتوب ارسال کنید.

سپس خبرنگار دیگر این رسانه، با ذیغمی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان کبودراهنگ تماس گرفت که ایشان هم گفتند که چون سوال امنیتی است در تلفن جواب نمیدهند.

بعد ازشنیدن جواب رد از مسولین کبودراهنگ تماسی با استاندار استان همدان داشتیم که ایشان گفتند در این خصوص فرماندار شهرستان باید پاسخگو باشند و تاکید میکنم که جوابتان را بدهند.

مجدد تماس های مکرر با فرماندار شهرستان کبودراهنگ گرفته شد اما دیگر جواب تلفن هم داده نمیشد و دایورت به خط دیگر میشد.

آیا مسولین شهرستان کبودراهنگ با عدم پاسخگویی و شفاف سازی در خصوص این اتفاقات ناگوار, میتوانند مردمی که چندین هکتار از مزارع گندم و زحمات یک ساله خود را از دست داده اند آرام کنند؟
این فقط فرار از پاسخگویی و عدم رسیدگی به درد کشاورزان زحمت کش است.

انتهای پیام/

آخرین مطالب