بیشترین بازدیدها

یادداشت

بعد از ۳۵ روز و با تاکید استاندار:

بلوار ۳۰متری شهدای سلامت و پوشش رودخانه کوی نبوت توسط شهرداری همدان اجرا و افتتاح شد

بعد از سه بار حضوراستاندار همدان و مدیران استان در کوی نبوت در دو ماه گذشته و درخواست اهالی این منطقه و تاکید شاهرخی استاندار همدان، بعد از ۳۵ روز بلوار اصلی این منطقه به همراه پوشش رودخانه که در گذشته مشکلات زیادی را برای مردم ایجاد کرده بود توسط شهرداری همدان و با حضور استاندار، نماینده ولی فقیه در استان، فرماندار، شهردار و اعضای شورای شهر و مردم منطقه به صورت رسمی افتتاح شد.

به گزارش عصر همدان، استاندار همدان ماه گذشته در مسجد منطقه کوی نبوت در جمع نمازگزاران وعده داده بود که انتظارات آنها را بررسی و اجرایی خواهد کرد و بعد از ۳۵ روز علاوه بر بلوار و پوشش رودخانه توسط شهرداری، بخش اصلی مشکل آب آشامیدنی توسط شرکت آبفا به همراه روشنایی محله توسط شرکت برق استان به سرانجام رسید که باعث خوشحالی مردم این منطقه شد.

استاندار همدان در این مراسم گفت: خدمت به مردم یک فرصت است و باید آن را قدر بدانیم.

وی تاکید کرد: اقدامات انجام شده باعث بالا رفتن ارزش افزوده دارایی مردم در این منطقه خواهد شد.

حجت الاسلام فاضلیان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان در این مراسم از سید سعید شاهرخی استاندار همدان به عنوان مدیری جهادی و پرتلاش و از شهرداری همدان برای این خدمت بزرگ در کمترین زمان به مردم این منطقه تشکر کرد.

بعد از افتتاح این طرح ها، نمازجماعت مغرب و عشا در مسجد این منطقه با حضور مردم و مدیران به امامت حضور آیت ا…شعبانی نماینده ولی فقیه در استان اقامه شد.

انتهای پیام/د

آخرین مطالب