بیشترین بازدیدها

یادداشت

‍ پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار همدان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

به مناسب آغاز سال تحصیلی جدید،نماینده ولی فقیه در استان و استاندار همدان پیام مشترکی صادر کردند.

به گزارش عصر همدان، متن پیام مشترک آیت الله حبیب الله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان و سید سعید شاهرخی استاندار همدان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَیُزَکّیهِم وَیُعَلِّمُهُمُ الکِتابَ وَالحِکمَهَ وَإِن کانوا مِن قَبلُ لَفی ضَلالٍ مُبینٍ.(آل عمران ۱۶۴)

آموزش و پرورش به عنوان محور توسعه، نقش مهم و سازنده ای در تعالی و پیشرفت جامعه و ساختن آینده ای درخشان برای شهروندان دارد.

جایگاه ارزشمند تزکیه و تعلیم در قرآن کریم ایجاب می کند آموزش و پرورش در کانون توجه قرار گیرد تا سعادت و کمال جامعه تضمین شود.

در شرایط کنونی به علت شیوع بیماری کرونا گرچه بازگشایی مدارس به سبک و سیاق دیگری صورت می گیرد، اما یقین داریم که با رعایت پروتکل های بهداشتی با هدف سلامتی دانش آموزان با تلاش و همت مضاعف معلمان عزیز به عنوان جهادگران آموزشی و والدین محترم که نقش مهمی در این راستادارند، جریان تعلیم و تربیت آینده سازان کشور به بهترین شکل دنبال خواهد شد.

ضمن تسلیت ایام محرم و گرامیداشت آغاز سال تحصیلی جدید و آرزوی توفیق برای دست اندرکاران حوزه تعلیم و تربیت بالاخص فرهنگیان ارجمند، دانش آموزان عزیز و اولیای محترم آنان امید است شاهد رشد و شکوفایی متربیان که فرزندان ایران اسلامی هستند در همه صحنه ها با تلاش خود، معلمان و اولیای گرامی باشیم.

حبیب الله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان

سید سعید شاهرخی استاندار همدان

انتهای پیام/د

آخرین مطالب