به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش استان همدان انجام شد؛

جلسه ویدئو کنفرانس ستاد استانی جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا

جلسه ویدئو کنفرانس ستاد استانی جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا با ستاد کشوری در سالن جلسات اداره کل آموزش و پرورش استان همدان، برگزار شد.

به گزارش عصرهمدان، در جلسه  جلسه ویدئو کنفرانس ستاد استانی جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا با ستاد کشوری،  که با حضور  نانکلی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش، طیب فریادرس مسئول بسیج فرهنگیان، مسئولین کمیته های جشنواره و جمعی از همکاران برگزار شد؛ ضمن بررسی اقدامات انجام شده، بر تسریع فرایند اطلاع رسانی و جذب مخاطبان تاکید شد.

در این جلسه که به صورت ویدئو کنفرانس با محوریت ستاد کشوری و با مشارکت همه ی استان ها برگزار شد؛ نظرات مختلفی از جمله تمدید مهلت ثبت نام و دریافت آثار، افزودن آیتم های تشویقی، برگزاری جشنواره به صورت استانی، دریافت فرم و نحوه داوری آثار، مطرح و همچنین تجربیات استان های مختلف به اشتراک گذاشته شد.

یادآور می شود؛ در نهایت فرایند ثبت نام و مهلت جذب آثار و ایده های برتر در این جشنواره تا ۹۹/۰۶/۱۲ تمدید و به علاقمندان فرصت داده شد که آثار خود را در قالب های مد نظر موجود در پوستر جشنواره به آدرس www.sci-cbo.ir ارسال نمایند.

گفتنی است کمیته دبیرخانه ی این جشنواره مستقر در کانون بسیج فرهنگیان واقع در ابتدای چهارباغ آیت الله مدنی آماده پاسخگویی به سوالات علاقمندان و پژوهشگران و صاحبان ایده می باشد.

انتهای پیام/د

آخرین مطالب