در دیدار خبرنگاران با امام جمعه تویسرکان مطرح شد؛

ضعف مدیریتی و هوچی گری برخی مسئولان در تویسرکان /”راهنمایی و رانندگی” در تویسرکان به “جریمه و رانندگی” تبدیل شده!

آخرین ویرایش در:
امام جمعه تویسرکان با بیان اینکه ضعف کاری و مدیریتی در شهرستان مشهود است، گفت: برخی ادارات آن گونه که باید در راستای انجام وظایف خود فعال نیستند و برای رفع مشکلات مردم، سختگیری های فراقانونی دارند و برخی دیگر بی عرضگی های خود در انجام وظایفشان را با سخت گیری بر مردم جبران می کنند.

به گزارش عصر همدان؛ «حجت الاسلام مرتضی موحدی»، امام جمعه تویسرکان در دیدار با خبرنگاران تویسرکانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه به ویژه شهید «محمود صارمی»، گفت: باید راهکارهای مناسب برای نشان دادن جایگاه خبرنگاران در سطح شهرستان تدوین و ارائه شود.

وی با بیان اینکه خبرنگاران هم دستاوردها را برای مردم بازگو کنند و هم به مشکلات و مطالبات مردمی بپردازند، اظهار کرد: ما نیز همچون خبرنگاران دغدغه مردم را داریم و نمی توانیم نسبت به بیان مشکلات مردم و مطالبات آنان از مسئولان و مدیران شهرستانی بی تفاوت باشیم.

امام جمعه تویسرکان با بیان اینکه ضعف کاری و مدیریتی در شهرستان مشهود است، افزود: برخی ادارات آن گونه که باید در راستای انجام وظایف خود فعال نیستند و برای رفع مشکلات مردم، سختگیری های فراقانونی دارند، تا جایی که حتی برای انجام یک کار، درخواست چندین استعلام از متقاضی دارند که در قانون آن، ذکر نشده است.

حجت الاسلام موحدی با ابراز گلایه از هوچی گری برخی مسئولان در انجام وظایف خود، تصریح کرد: برخی ادارات بی عرضگی های خود در انجام وظایفشان را با سخت گیری بر مردم جبران می کنند.

وی همچنین با بیان اینکه در بخش های متعدد فراخواندن مردم به رعایت قانون باید با فرهنگ سازی های مناسب روی دهد و سخت گیری ها همیشه کارساز نیست، عنوان کرد: با گلایه مندی هایی که از سوی مردم می شنویم و مشاهده کرده ایم باید به راهنمایی و رانندگی در تویسرکان عنوان “جریمه و رانندگی” نسبت دهیم، چرا که بیشتر به جای فرهنگ سازی به جریمه کردن می پردازد.

امام جمعه تویسرکان افزود: سخت گیری های نا به جا زمینه ساز نارضایتی مردم می شود با این حال مردم تویسرکان، نجیب هستند و برای رفع مشکلات خود به ما رجوع می کنند.

حجت الاسلام موحدی از درگیری های لفظی و عملکرد شورای شهر تویسرکان هم گلایه مند شد و گفت: شورایی که باید به رفع مشکلات مردم بپردازد هر از چندگاهی باید یک نفر برای رفع مشکلات آنان اقدام کند.

به گزارش عصر همدان؛ کم توجهی و گاهاً بی توجهی مسئولان تویسرکانی در نحوه برخورد با خبرنگاران، اعمال فشار بر روی خانواده های خبرنگاران و ایجاد مشکلات برای آنان، کم توجهی برخی مسئولان و عدم پاسخگو بودن آنان به خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی مردم و مسئولان، بیان مشکلات فرهنگی ـ اجتماعی شهرستان و درخواست یاری گرفتن از امام جمعه به منظور رفع مشکلات بیشمار مردمی؛ برخی از مواردی بود که اصحاب رسانه تویسرکان با امام جمعه مطرح کردند.

اصحاب رسانه تویسرکان همچنین در آستانه گرامیداشت روز خبرنگار، با رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور در تپه نورالشهداء، مدفن پنج شهید گمنام آرمیده در این مکان، باردیگر با آرمان های والای شهدا تجدید میثاق کردند.

 

آخرین مطالب