بیشترین بازدیدها

یادداشت

نماینده ولی فقیه در استان همدان:

 تهاجم به هواپیمای مسافربری ایران توسط آمریکا نشان دهنده ذات تروریستی آن ها است

حجت الاسلام حبیب الله شعبانی درباره اقدام اخیر جنگنده‌های آمریکایی و تهدید هواپیمای مسافری بری ایران گفت: تهاجم به هواپیمای مسافربری توسط آمریکا نشان داد سردمداران آن ذاتا تروریست هستند.

حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله شعبانی، نماینده ولی فقیه در استان همدان در جمع خبرنگاران با اشاره به فرا رسیدن سالگرد برپایی نخستین نماز جمعه در کشور اظهار داشت:‌ نماز جمعه دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی است که صیانت و حفظ منزلت آن بر همه ما لازم است.

وی با تشریح وضعیت اقتصادی کشور و لزوم توجه هرچه بیشتر مسئولان به برطرف کردن مشکلات افزود: تا زمانی که برخی متولیان امر امید واهی به غرب دارند گره‌های اقتصادی باز نخواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان همدان همچنین درباره همکاری ایران و چین با بیان اینک این همکاری مبتنی بر منافع مشترک و حفظ منافع ملی شکل خواهد گرفت٬ عنوان کرد: کسانی که بدترین خیانت‌ها را به وطن کرده‌اند چگونه نگران این سند همکاری شده‌اند ؟

وی درباره اقدام اخیر جنگنده‌های آمریکایی و تهدید هواپیمای مسافربری ایران اظهار داشت: عامل اصلی بازدارنده در برابر دشمن متجاوز مستکبر ضربه متقابل است.

حجت الاسلام شعبانی با بیان اینکه ایستادگی در برابر دشمن متجاوز و برخورد با او حقیقتی است که هم عقل و هم تجربه تاریخی آن را تایید می کند مطرح کرد: تهاجم به هواپیمای مسافربری توسط آمریکا نشان داد سردمداران آن ذاتاتروریست هستند.

انتهای پیام/

آخرین مطالب