بیشترین بازدیدها

یادداشت

در هفته حجاب و عفاف؛

۸۵ بانوی اسدآبادی بن چادر گرفتند

معصومه کاکایی از اختصاص سهمیه ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای خرید چادر در اسدآباد خبر داد و گفت: به ازای هر نفر ۱۰۰ هزار تومان کمک هزینه خرید چادر به تعداد ۸۵ نفر پرداخت کردیم.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه اسدآباد در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، از اختصاص سهمیه بن چادر به اسدآباد خبر داد و اظهار کرد: به همت بسیج سازندگی و به مناسبت هفته حجاب و عفاف و در راستای تشویق و ترغیب دختران و زنان به پوشش چادر، مبلغی را برای تهیه چادر در اختیار زنان و دخترانی که نیازمند چادر بودند، گذاشتیم.

وی گفت: ما با شناسایی دختران و زنان نیازمند از طریق پایگاههای مقاومت به هر نفر ۱۰۰ هزار تومان به صورت بن و کمک هزینه خرید چادر دادیم تا بتوانند برای خود چادر تهیه کنند.

کاکایی با بیان اینکه ما با فروشگاهی قرارداد بسته ایم و افراد شناسایی شده و نیازمند به چادر را به این فروشگاه معرفی کردیم تا با کمترین قیمت چادر تهیه کنند.

وی تصریح کرد: سهمیه اسدآباد در تهیه و خرید چادر برای افراد ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به صورت بن بود که این مبلغ را به ۸۵ نفر اهدا کردیم.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه اسدآباد سرکشی از ۶ تن از خانواده شهدا و برگزاری نشست با موضوع ازدواج و حجاب در هلال احمر را از دیگر برنامه های این هفته برشمرد.

انتهای پیام/ن

آخرین مطالب