کارشناس ارشد علوم قرآنی:

اکثر پارچه های چادری وارداتی هستند/ زیبایی بانوی ایرانی به عفت و حجاب اوست

فاطمه کلوندی با بیان اینکه اکثر پارچه های چادری در کشور وارداتی هستند گفت: متاسفانه ارز دولتی به چادر تعلق نمی گیرد و ایران در تولید پارچه های چادری ضعیف عمل کرده به همین دلیل با قیمت صعودی آن روبرو هستیم.

فاطمه کلوندی، کارشناس ارشد علوم قرآنی در گفتگو با خبرنگار عصر همدان؛ گفت: حجاب و عفاف به یک روز یا هفته خاص نیست و تمام روزهای سال باید بانوان ایرانی سعی کنند عفاف و حیا را در خود پرورش دهند.

وی با بیان اینکه زیبایی زن ایرانی به حجاب، عفت و حیای اوست، افزود:حجاب و پوشش امروز در جامعه کمرنگ شده و دلایل مختلفی در آن دخیل هستند.

این کارشناس مذهبی خاطر نشان کرد: یکی از دلایل نپوشیدن چادر برای بانوان ایرانی قیمت بالای آن است که متاسفانه مسئولین فکری به حال آن نمی کنند.

کلوندی با بیان اینکه اکثر پارچه های چادر مشکی وارداتی است گفت: برعکس خیلی لوازم غیر ضروری که به آن ارز تعلق می گیرد به چادر مشکی ارز دولتی داده نمی شود و همین امر باعث چند برابر شدن قیمت چادر شده است.

وی عنوان کرد: هر کسی امروز بتواند یک قدم برای حجاب بردارد کمک بزرگی به جامعه کرده است، همه می دانیم که شهدا در سخن ها و وصیت نامه های خود سیاهی چادر بانوان را بالاتر از خون خود می دانند که این نشان از اهمیت پوشش چادر بانوان ایرانی است.

انتهای پیام/ آ

آخرین مطالب