بیشترین بازدیدها

یادداشت

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:

راهبرد تعریف شده در استان ارزاق عمومی است/ ضرورت هم افزایی اقشار بسیج

آخرین ویرایش در:
سردار  مظاهر مجیدی با بیان اینکه سلسله تربیتی از آموزش و پرورش و بسیج دانش آموزی آغازشده  و در نهایت به بسیج اساتید منتهی می شود، گفت: راهبرد تعریف شده در استان همدان در راستای ارزاق عمومی مردم است.

به گزارش عصر همدان؛ پیش از ظهر امروز آیین تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان همدان با حضور سردار مجیدی و دکتر نیک روش رییس سازمان بسیج دانشجویی کشور برگزار شد.

دراین مراسم سردار  مظاهر مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه در اقشار ۲۱ گانه فعالیت های مختلفی در حال  انجام است، اظهار کرد: در این اقشار هرکس با یک اولویت هایی شروع به کار کرده ولی نباید این  ۲۱ قشر به صورت جزیره ای عمل کنند و داشتن هم افزایی باعث رفع قطعی مشکلات کشور خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه سلسله تربیتی از آموزش و پرورش و بسیج دانش آموزی آغاز و به بسیج فرهنگی و دانشجویی و در نهایت به بسیج اساتید منتهی می شود، افزود: این ها اگر در یک راستا  قرار گیرند و با هم افزایی یکدیگر فعالیت کنند، فرایند کار مهمتر خواهد شد لذا تقاضا دارم همه کمک کنند این اتفاق بیافتد.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با تاکید بر اینکه رهبر معظم انقلاب در خصوص سال جهش تولید تقاضاهایی از همه مجموعه های مختلف کشوری  خصوصا از بسیج و سپاه داشتند، عنوان کرد: اگر قرار است در بحث جهش تولید کار کنیم باید فرصت ها و مشکلات استان را شناسایی کنیم تا برای رفع آنها اقدام شود.

سردار مجیدی، انقلاب اسلامی را تابلویی از تمام حجت ها که بر همه ما واجب است دانست و گفت: شهید چمران یکی از نمونه هایی است که بر همه ما اتمام حجت کردند؛ شهید فهمیده نیز یکی از نمونه ها است که با سن کم خود کار بزرگی انجام داده و نباید این حجت ها را فراموش کرد.

وی ادامه داد: امسال جهش تولید اهمیت بالاتری دارد و با شیوع ویروس کرونا در جهان مشکلات دو چندان شده است اما اگر بتوانیم در بخش جهش تولید توان بگذاریم درصدی از مشکلات کشور را مرتفع خواهیم ساخت.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه راهبرد تعریف شده در استان همدان در راستای ارزاق عمومی مردم است، تصریح کرد: این راهبردها شامل گندم، برنج، گوشت قرمز و دانه روغنی می باشد و ما باید به دستگاه های دولتی کمک کنیم.

سردار مجیدی خاطرنشان کرد: از مجموعه بسیج دانشجویی خواهش دارم ضمن داشتن خصوصیاتی همچون مطالبه گری ها و عمل انقلابی، در بخش عملیاتی واقع بینانه کمک کنند چرا که قطعا برای پیشرفت استان موثر خواهند بود.

وی در پایان از زحمات چندین ساله فریادرس، مسئول سابق سازمان بسیج دانشجویی استان همدان تقدیر کرد و گفت: ایشان زحمات فراوانی برای مجموعه کشیدند و تا آخرین لحظات پیگیر کارها بودند.

 

انتهای پیام/س

آخرین مطالب