بیشترین بازدیدها

یادداشت

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهار:

رانندگان پلاک همدان با نشان دادن برگه ماموریت وارد بهار شوند

بزرگعلی نوری ورود به شهرستان بهار را برای افرادی که برگه ماموریت دارند و پلاکشان غیر بومی است بدون ممانعت اعلام کرد

به گزارش عصر همدان؛ با شیوع بیماری کرونا شاهد اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در همه شهرها هستیم و از ورود پلاک های غیر بومی به شهرهای بهار و همدان نیز ممانعت به عمل می آید این در صورتی است که نزدیکی شهر همدان و بهار باعث شده تعداد زیادی از شهروندان روزانه به این دو شهر تردد کنند به گونه‌ای که برخی افراد محل زندگیشان بهار و محل کارشان همدان و بلعکس است.

این موضوع باعث نگرانی بین افراد شده است و حتی عده ای از ممانعت به وجود آمده گلایه مند بودند در حالیکه برخی از این افراد پرستاران و کادر پزشکی بیمارستان نیز بودند.

یکی از پرستاران در گفتگو با خبرنگار ما گفت: چند روز پیش شیفت بودم و می خواستم با ماشین خودم به بهار بیایم که جلویم را گرفتند و اجازه ورود به من ندادند من هم به ناچار با چند نفر از پرستاران دیگر که در همدان ساکن هستند تا اول شهر پیاده آمدیم.

در این باره گفتگویی با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهار داشتیم و از چگونگی اجرای این طرح جویا شدیم.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهار، بزرگعلی نوری در خصوص افرادی که محل زندگیشان بهار و محل کارشان همدان و بالعکس است، گفت: در مورد این افراد مانعی وجود ندارد اگر افرادی در شهرستان هستند که چنین وضعیتی دارند، می توانند با نشان دادن کارت شناسایی یا برگه ماموریت، در مسیر تردد کنند و هیچ مانعی در این زمینه برای آنها وجود ندارد.

انتهای پیام/ک

آخرین مطالب