کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی:

۶۰ راهکار برای ورود علم و فناوری به چرخه رشد ملی کشور، استحکام تولید و اقتصاد کشور دارم

ابراهیم کارخانه‌ای کاندیدای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در شرایط کنونی باید نمایندگانی دانا، انقلابی، مومن، توانا و مجرب وارد مجلس شوند، گفت: ۶۰ راهکار برای ورود علم و فناوری به چرخه رشد ملی کشور، استحکام تولید و اقتصاد کشور دارم.

کاندیدای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار عصر همدان؛ با تأکید بر اینکه جنگ دشمن جنگ تمام عیار اقتصادی است، اظهار کرد: عدم نظارت بر فعالیت‌ها از سوی دولت و مجلس باعث شده است که فشار بیشتری بر وضع معیشت مردم وارد شود.

وی با بیان اینکه در شرایط کنونی باید نمایندگانی دانا، انقلابی، مومن، توانا و مجرب وارد مجلس شوند، گفت: با توجه به اینکه نمایندگان قوانینی برای دستگاه های دولتی و وزرات خانه ها وضع می‌کنند باید افرادی در مجلس حضور یابند که با ساختار این دستگاه ها، وزارت خانه و قوانین آشنایی داشته باشند.

این کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: شرایط کنونی کشور شرایط حساسی است که در طول ۴۰ ساله گام نخست انقلاب هرگز ایران اسلامی با این تهاجم سخت مواجه نبوده است.

وی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی قلب برنامه ریزی کشور است، افزود: هر چه این قلب قدرت‌مند باشد کشور از اقتدار و قدرت بیشتری برخودار خواهد شد.

کارخانه‌ای تصریح کرد: طی چند سال اخیر دشمن با ضعیف کردن مجلس و عدم استحکام، توانسته معادلات اقتصادی را به هم بزند.

وی با اشاره به تجربه نمایندگی در دوره‌های قبلی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: ترجیح دادم در مجلس دهم حضور نداشته باشم و بیشتر تمرکزم  را به منظور تهیه راهکارهای مناسب برای مشکلات در تمام عرصه ها مختلف جمع کنم و اکنون تصمیم گرفتم با ورود به مجلس راهکار ها و نقشه ها را عملی کنم.

این کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی در ادامه با اشاره به قانون تعزیرات، خاطرنشان کرد: قانون تعزیرات مصوبه سال ۶۹ بوده و این قانون در سال ۷۴ اندکی تغییر کرد؛ برای گران فروشی، جریمه کمی در نظر گرفته شده است که باید با توجه به نرخ تورم در نظر گرفته شود.

وی یادآور شد: اولین کاری که در بدو ورود به مجلس انجام خواهم داد مقابله با گرانی و تدوین قوانین برای عوامل محتکر و گران فروش است.

کارخانه‌ای در خصوص ساماندهی تولید نیز اظهار کرد: در این خصوص طرح هایی آماده و بیش از ۶۰ راهکار برای ورود علم و فناوری به چرخه رشد ملی کشور،استحکام تولید و اقتصاد کشور دارم.

وی در پایان گفت: با توجه به کمبود بودجه در کشور، راهکارهایی نیز برای رفع این معضل دارم.

انتهای پیام/آ

 

آخرین مطالب