کاندیدای انتخابات مجلس در تویسرکان:

تشکیل مجلسی کارآمد را می خواهم/ برای حمایت از ولایت فقیه آمده ام

نادعلی قلخانباز، یکی از کاندیداهای انتخابات مجلس در تویسرکان با اعلام اینکه مستقل و بدون حمایت هیچ حزبی وارد عرصه انتخابات شده ام، گفت: مهمترین برنامه بنده در شهرستان حفر تونل سرکان ـ همدان است.

به گزارش خبرنگار عصر همدان؛ لحظه به لحظه رقابت انتخاباتی بین ۱۱ کاندیدای انتخابات مجلس در تویسرکان داغ و داغ تر می شود، مردم برای انتخاب خود نیاز به بررسی موشکافانه برنامه ها و نظرهای تمامی کاندیداها دارند، از این رو پایگاه خبری تحلیلی عصر همدان مطابق با رسالت خطیر خبری خود به مرور به معرفی کاندیداها نگاهی دارد تا مردم با شناخت بیشتر تصمیم نهایی خود را بگیرند.

امروز بر آن شدیم تا با نادعلی قلخانباز ۵۴ ساله یکی از ۱۱ کاندیداهای تویسرکان در مارتن انتخابات مجلس یازدهم به گفت و گو بکنیم.

عصر همدان: لطفا خود و سابقه کاریتان را برای مردم تویسرکان معرفی کنید

قلخانباز:نادعلی قلخانباز هستم و زاده روستای امیرآباد، که این روزها از این روستا به عنوان محله فعلی امیرآباد در شهر فرسفج یاد می کنند.کارشناسی ارشد علوم سیاسی را در کارنامه خود دارم، ۲۵ ماه سابقه حضور در جبهه های جنگ حق علیه باطل را داشته و در آن دوران جانباز شدم.

۲۱ سال در استانداری های قم و همدان فعالیت داشتم، که سه سال آن در فرمانداری شهرستان اسدآباد، چهار سال در استانداری قم و ۱۴ سال در استانداری همدان بود، همچنین سابقه کاری در شورای تأمین استانداری قم و اداره کل امور امنیتی استانداری همدان هم دارم.

بخشدار بخش قلقلرود تویسرکان، فعالیت در اداره کل امور اقتصادی استانداری همدان، اداره کل سرمایه گذاری استانداری همدان و اداره کل بازرسی استانداری همدان نیز جزء دیگری از سوابق کاری بنده است.

عصر همدان: آیا موافق با اعلام دارایی های خود هستید؟

قلخانباز: بله. من دارای یک باب آپارتمان ۱۷۰ متری در شهر همدان هستم و یک خودرو سمند مدل ۹۵ هم دارمی که بنا دارم برای هزینه تبلیغات به فروش برسانم.

عصر همدان: شعار انتخاباتی شما چیه؟

قلخانباز: برای حمایت از ولایت فقیه آمده ام

عصر همدان: به چه دلایلی به میدان انتخابات مجلس وارد شدید؟

قلخانباز: حمایت از ولایت فقیه، تشکیل مجلس انقلابی، پاک و کارآمد، ارق داشتن به شهرستان بسیار خوب و با ریشه تویسرکان، تلاش برای رهایی آن از بن بست و نجات شهر برای همیشه، تبدبل ظرفیت های بالقوه و فراوان شهرستان به بالفعل بخشی از دلایل حضورم در این عرصه سیاسی است و معتقدیم نماینده بومی در صورت سلامت نفس به طور قطع بهتر می تواند برای شهر کار کند.

عصر همدان: جزء کدام یک از احزاب هستید و کدام حزب از شما حمایت می کند؟

قلخانباز: بنده تاکنون به هیچ وجه به هیچ گروه، جناح و شخصی وابسته نبوده و نیستم و ان شاالله نخواهم بود و از جانب هیچ جناح و گروه و نفر خاصی حمایت نمی شوم. حامیان واقعی بنده مردم شریف هستند.

عصر همدان: برنامه های پیش روی شما در انتخابات چیست؟

قلخانباز: جای پرداختن به همه آنها نیست و تنها در سخنرانی ها می شود عنوان کرد، اما مهمترین برنامه بنده در شهرستان حفر تونل سرکان ـ همدان، حمایت قانونی و اصولی از بخش های کشاورزی، دامپروری، گردو، صنایع دستی و گردشگری، مبل و منبت، افزایش مراکز صنعتی و تولیدی، بازسازی جاده های شهرستان به ویژه جاده های خیرآباد به فرسفج، فرسفج به فیروزان و محور تویسرکان از مسبر گنجنامه و جاده گنجنامه تا کهنوش و شان آباد است.

عصر همدان: آیا توان حل مشکلات تویسرکان را دارید؟

قلخانباز: بنده معتقد و البته مطمئن هستم نماینده پاک، سالم، مخلص، متخصص، پرتلاش، دلسوز و کسی که کاملا مستقل و به هیچ حزب و گروهی وابسته نبوده و آزاد و آزاده باشد و البته اهل تعامل سازنده با همه گروه ها و مسئولان، به طور قطع می تواند تمامی مشکلات شهر را از تمامی مبادی پیگیری کند.

عصر همدان: نظرتان راجع به طرح ها و لوایحی از جمله  FATF، برنامه موشکی چیست؟

قلخانباز: تمامی معاهدات، قراردادها و لوایح هر چه از سوی قدرت های بزرگ تهیه و تنظیم می شود در یک کلام برای تأمین منافع ملی خودشان است ولاغیر و تا زمانی که منافعشان را تامین کند محترم است و پس از آن بلافاصله از آن ها خارج می شون،  fatf هم مانند برجام در همین راستا و به طور مشخص برای غربالگری گردش مالی در ایران، رصد دقیق مالی و البته برای هدفمند کردن تحریم ها است و درخصوص برنامه موشکی کشورمان هم بگویم که این برنامه یکی از قوی ترین بازوهای قدرت سخت ایران اسلامی و بسیار موثر در پیشگیری از تجاوز دشمنان است.

عصر همدان: نظرتان راجع به مذاکره با امریکا چیست؟

قلخانباز: موضوع ما با غرب به سرکردگی امریکا، موضوع حق و باطل است و حق و باطل دو خط موازی هستند که هرگز به هم نمی رسند. ما با غرب تضاد ماهیتی داریم و به هیچ عنوان قابل حل نیست و البته باید با همه دنیا به جز اسرائیل و آمریکا تعامل و گفتگو داشته باشیم.

عصر همدان: از اینکه وقت خود را برای پاسخگویی به سوالات در اختیار عصر همدان قرار دادید بی نهایت سپاسگزاریم.

قلخانباز: انشاالله موفق باشید و امانت دار.

 عصر همدان: ما هم برای شما آرزوی توفیق داریم

انتهای پیام/ز

آخرین مطالب