فرمانده سپاه ناحیه نهاوند خبر داد

محموله ۱۷۰ میلیون تومانی کمک‌های مردم نهاوند به مناطق سیل‌زده ارسال شد

سرهنگ علی مختاری از ارسال اولین محموله کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم نهاوند به ارزش ۱۷۰ میلیون تومان به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان خبر داد.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند  در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: اولین محموله از کمک‌های مردمی شهرستان نهاوند به مناطق سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان ارسال شد.

وی اظهار داشت: در سیل اخیر که قسمتی از استان سیستان و بلوچستان را در برگرفت جمعی از هم‌وطنان عزیزمان با خساراتی مواجه شده‌اند و نیازمند کمک سایر مردم نوع‌دوست ایران اسلامی هستند.

فرمانده سپاه نهاوند افزود: در راستای کمک به مردم این منطقه سپاه ناحیه نهاوند اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی عموم مردم در سطح شهرستان کرد.

مختاری با اشاره به کمک‌های مردم نهاوند در این‌گونه حوادث گفت: در حوادث زلزله و سیل در دیگر مناطق کشور نیز شهروندان نهاوندی خیلی خوب عمل کردند و کمک‌های نقدی و غیر نقدی زیادی جمع‌آوری کردند و به این مناطق ارسال کردند.

وی بیان داشت: اولین محموله از کمک‌های مردمی نهاوند در قالب یک دستگاه کامیون به مناطق سیل‌زده اعزام شد و جمع‌آوری کمک برای هم‌وطنان همچنان ادامه خواهد داشت.

فرمانده سپاه نهاوند با دعوت از شهروندان برای جمع‌آوری کمک‌ها برای این مناطق گفت: محموله ارسالی از شهرستان نهاوند به ارزش ۱۷۰ میلیون تومان بوده که شامل کمک‌های نقدی و غیر نقدی است.

مختاری افزود: این محموله شامل ۲۶ میلیون تومان کمک نقدی و مابقی در قالب اجناس و اقلام اولیه شامل مواد خوراک، گرمایشی، پوشاک، لوازم بهداشتی و دیگر اقلام است.

وی در پایان اظهار داشت: سپاه ناحیه نهاوند همچنان آماده دریافت و جمع‌آوری کمک‌های مردمی است و کسانی که قصد کمک دارند می‌توانند کمک‌های خود را به پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج یا سپاه ناحیه نهاوند تحویل دهند.

انتهای پیام/س

آخرین مطالب