سرپرست شبکه بهداشت و درمان تویسرکان خبر داد؛

راه اندازی سامانه نوبت دهی بیمارستان ولیعصر(عج) تا پایان امسال در تویسرکان

سید ابراهیم طواف زاده حقی از راه اندازی سامانه نوبت دهی بیمارستان ولیعصر (عج) تا پایان امسال در این شهرستان خبر داد و گفت: پیگیر هستیم تا پس از راه اندازی بیمارستان جدید تویسرکان که به نام شهید قاسم سلیمانی مزین شده، در ابتدا بخش های غیر اورژانسی به این بیمارستان منتقل شود.

به گزارش عصر همدان؛ صبح امروز در مراسمی با تودیع و تقدیر از  زحمات مهران بیگلری، سید ابراهیم طواف زاده حقی به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تویسرکان معرفی شد.

در این مراسم مریم زین العابدینی, معاون سیاسی اجتماعی فرماندار تویسرکان گفت: تجهیز و راه اندازی بیمارستان جدید این شهرستان مسئله و اولویت اصلی است که باید در نظر گرفته شود.

وی افزود: از سویی دیگر برطرف شدن بهره مندی از متخصصان حوزه پزشکی و رفع مشکل نوبت دهی کیلینک درمانی باید در دستور کار مسئولان بهداشت و درمان شهرستان قرار گیرد.

مهران بیگلری مدیر سابق شبکه بهداشت و درمان تویسرکان نیز گفت: در سه سال گذشته با همیاری و همکاری مسئولان شهرستان بیمارستان ولیعصر (عج) که بیمارستان قدیمی است را به طور کامل بازسازی کنیم.

وی از بازسازی  ۱۴ خانه بهداشت و هفت مرکز سلامت در این مدت خبر داد و عنوان کرد: در حال حاضر برای بیمارستان جدید الاحداث این شهرستان نیز پنج میلیارد تومان تجهیزات خریداری شده است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تویسرکان نیز اظهار کرد: بر این مطلب تأکید داریم که سامانه نوبت دهی بیمارستان ولیعصر (عج) تا پایان سال ایجاد شود.

سید ابراهیم طواف زاده حقی گفت: پیگیر هستیم تا پس از راه اندازی بیمارستان جدید تویسرکان که به نام شهید قاسم سلیمانی مزین شده است، در ابتدا بخش های غیر اورژانسی از جمله بخش داخلی و روانپزشکی به این بیمارستان منتقل شود.

انتهای پیام/ز

آخرین مطالب