نام میدان نیایش بهار به نام سردار قاسم سلیمانی تعییر کرد

در شورای نامگذاری معابر شهر بهار که صبح امروز در شهرداری بهار برگزار شد، تغییر نام میدان نیایش به نام سردار قاسم سلیمانی با رای همه اعضا به تصویب رسید.

به گزارش عصر همدان؛ صبح امروز جلسه شورای نامگذاری معابر شهر بهار در شهرداری برگزار شد و در این جلسه تغییر نام میدان نیایش به نام سردار قاسم سلیمانی به تصویب رسید.

در این جلسه چندین پیشنهاد از سوی شهرداری ارائه شد که میدان آزادگان، میدان نیایش و بلوار حدفاصل بین میدان آزادگان و چهار راه نهالستان از آن جمله بودند که با بحث و تبادل نظر بین اعضا، میدان نیایش بهار جهت تغییر نام به نام سردار سلیمانی به تصویب رسید.

دراین جلسه همچنین پیشنهاد نصب پلاک های آبی که پلاک تلفیقی ساختمان شامل پلاک و بارکد کدپستی و بارکد آدرس پستی ساختمان می باشد از سوی اداره پست شهرستان پیشنهاد شد و مورد موافقت شهرداری قرار گرفت و به محض تامین اعتبار پلاک همه منازل بهاری به این پلاک تغییر می کند

همچنین تعداد معابر و کوچه های فاقد نام و پلاک از سوی اداره پست عنوان و پیشنهاداتی برای نامگذاری معابر ارائه شود.

حسین فیض الهی رئیس شورای شهر بهار در این جلسه با تاکید بر اولویت های نامگذاری معابر گفت: در نامگذاری معابر و کوچه ها اولویت با نام شهدای محل و شهر و شهدای شاخص است و همچنین نام مشاهیر بهار که تاکنون از نام آنها استفاده نشده باید مورد نظر باشند به همین جهت نام مشاهیر و ادبای بهاری جمع آوری شده و در نامگذاری ها مدنظر قرار خواهد گرفت.

انتها پیام/ک

آخرین مطالب