بیشترین بازدیدها

یادداشت

فرمانده عملیات سازمان بسیج مستضعفین:

تشییع پیکر حاج قاسم یک رستاخیز و رفراندوم عظیم بود

سردار سالار آبنوش گفت: تشییع و وداع باشکوه مردم در نقاط مختلف کشور ایران و عراق با پیکر حاج قاسم و همراهان شهیدش یک رستاخیز و رفراندوم عظیم بود.

به گزارش عصر همدان؛ فرمانده عملیات سازمان بسیج مستضعفین شامگاه دوشنبه در آیین یاد بود سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مسجد جامع ملایر با اشاره به حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع سردار سلیمانی در شهرهای مختلف ایران و عراق اظهار کرد: مردم عراق در کاظمین، بغداد، کربلا و نجف و مردم ایران در شهرهای اهواز، مشهد تهران و قم یک رستاخیز بزرگ رقم زدند.

وی افزود: حضور گسترده مردم  یک دستاورد بزرگ و یک رفراندوم واقعی در حمایت از جبهه مقاومت بود.

سردار آبنوش تأکید کرد: همه صاحب‌نظران که مسائل روز را پیگیری کرده به ‌اتفاق بیان کردند که آمریکا یک خطای بزرگ استراتژیکی انجام داد و شهادت حاج قاسم سبب اتحاد و وحدت هر چه بیشتر شد.

    

گرفتن انتقام خون حاج قاسم خواست تمام ملت ایران است

وی وحدت ایجادشده در کشور ایران و عراق را بی‌نظیر دانست و گفت: گرفتن انتقام خون حاج قاسم خواست تمام ملت ایران است.

فرمانده عملیات سازمان بسیج مستضعفین تأکید کرد: حاج قاسم جبهه مقاومت را همچون حلقه‌های زنجیر در نقاط مختلف جهان تشکیل داد که عرصه را بر نظام کفر تنگ می‌کنند و به همان میزان فضا برای گسترش تشیع باز می‌شود.

وی گرفتن انتقام حاج قاسم را بزرگ‌ترین توفیق و دستاورد جبهه مقاومت عنوان کرد و گفت: هر جا منافع و نیروی آمریکا وجود داشته باشد حتماً اقدامی انجام می‌شود، اما کار عجولانه و بدون تدبیر انجام نمی‌گیرد.

سردار آبنوش جبهه مقاومت را گوش‌ به‌ فرمان ولایت دانست و تصریح کرد: اطاعت و گوش ‌به ‌فرمانی یکی از اصول ولایتمداری است و حاج قاسم‌ها به موقع کار خود را انجام می‌دهند.

فرمانده عملیات سازمان بسیج مستضعفین گفت: مقام معظم رهبری در سخنرانی‌های سال گذشته بارها به بحث فتنه در سال ۹۸ اشاره کردند و کسانی که بصیرت دارند می‌دانند که نسخه‌ای که دشمن برای ما در این سال پیچید فشار حداکثری بود.

وی افزود: دشمن با فشار حداکثری به دنبال این بود که در ماه‌های نخست سال ۹۸ مردم را دچار خستگی کنند و با ایجاد دوقطبی در کشور از آرمان‌ها کوتاه بیایند و نهایت آشوب  ایجاد شود.

سردار آبنوش مقاومت مردم را باعث نقش بر آب شدن نقشه‌های دشمنان در ماه‌های نخست سال عنوان کرد و گفت: دشمن بیکار نبوده و در آبان ماه با توجه به فراهم شدن شرایط و بهانه  همه نقشه‌های خود را عملی کرد و اغتشاشات در ایران شکل گرفت.

فرمانده عملیات سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به‌کارگیری تمام توان دشمن در اغتشاشات آبان ماه بیان کرد: خسارت‌هایی که در تمام طول ۸ ماه اغتشاش سال ۸۸ به کشور وارد شد، کمتر از ۶۰ ساعت اغتشاشات در آبان ماه بود.

بصرت مردم نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب می‌کند

سردار آبنوش بیان کرد: با توجه به این شرایط، دشمن فکر می‌کرد که کار کشور تمام است اما با  بصیرت مردم و جدا شدن صف مردم از اغتشاشگران اشرار تنها مانده و بساط این  فتنه جمع شد.

وی شهادت سپهبد شهید حاج قاسم را یکی دیگر از نقشه‌های دشمن برای از بین بردن کشور عنوان کرد و گفت: دشمن که نقشه‌های قبلی‌اش با شکست مواجه شده بود، وحشت‌زده و دیوانه‌وار یک اقدام بی‌سابقه در دیپلماسی جهانی را انجام داد و سردار محبوب ما را ترور کرد و با وقاحت تمام رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد که خود او دستور این کار را داده است.

فرمانده عملیات سازمان بسیج مستضعفین گفت: این اقدام آمریکا را تمام کسانی که ذره‌ای درس سیاست می‌دانند محکوم کرده چرا که ترور یکی از مقامات رسمی یک کشور آن‌هم در کشور دیگر در تاریخ بی‌سابقه است.

به گزارش عصر همدان؛ پیش از برگزاری این آیین، با حضور سردار آبنوش مراسم رونمایی از نام‌گذاری یکی از بلوارهای شهر ملایر به نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

انتهای پیام/گ

آخرین مطالب