بیشترین بازدیدها

یادداشت

طرح بیمه تکمیلی رایگان رانندگان حمل و نقل کالا اجرایی می‌شود

مصطفی پناهنده با اشاره به اینکه طرح رایگان بیمه تکمیلی برای رانندگان حمل و نقل کالا به همراه همسرانشان اجرایی شده است، اظهار کرد: ثبت‌نام بیمه تکمیلی رانندگان از اول مرداد ماه آغاز شده و تا پانزدهم همین ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در مرحله اول بدون پرداخت هزینه، رانندگان و همسران آنها و در مرحله بعد تمام اعضای خانواده رانندگان، زیرپوشش قرار گرفته و از خدمات رایگان برخوردار خواهند شد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان ادامه داد: رانندگان شاغل در بخش حمل و نقل برون شهری(جاده‌ای) کالا می‌توانند برای ثبت‌نام و استفاده از خدمات بیمه تکمیلی به انجمن‌های صنفی رانندگان استان مراجعه کنند.

عملیاتی شدن توزیع لاستیک حواله ‌ای در همدان

معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان در ادامه با اشاره به عملیاتی شدن توزیع لاستیک حواله‌ای در استان، خاطرنشان کرد: صدور حواله دریافت لاستیک برای رانندگان حمل و نقل کالا عملیاتی شده و رانندگان می‌توانند پس از دریافت حواله از انجمن‌های صنفی و پس از تأیید اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان به نمایندگی‌های توزیع لاستیک در سراسر استان مراجعه کرده و لاستیک دریافت کنند.

مصطفی پناهنده در ادامه با تأکید بر اینکه هم اکنون تردد حمل کالای استان در محورهای مواصلاتی در جریان است، تصریح کرد: خوشبختانه تمام مراکز تولید بار در استان فعال و تردد نیز در حالت عادی است.

وی با بیان اینکه در استان همدان ۹۶ شرکت حمل و نقل کالا وجود دارد که ۹۲ شرکت آن فعال است، یادآور شد: در حال حاضر ۱۲ هزار و ۱۳۷ ناوگان حمل و نقل عمومی کالا با بیش از ۱۹ هزار راننده فعال در این حوزه مشغول به خدمت هستند.

منبع: فارس

آخرین مطالب