بیشترین بازدیدها

یادداشت

فرمانده سپاه نهاوند:

مراسم ۹ دی در مصلا نهاوند برگزارمی‌شود/ حماسه ۹ دی تجلی بصیرت مردم در مقابل فتنه گران است

علی مختاری با بیان اینکه مراسم گرامی داشت حماسه ۹ دی در مصلا نهاوند برگزار می‌شود، گفت: یوم‌الله ۹ دی تجلی حضور آگاهانه مردم در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و روز شکست و ناامیدی فتنه گران است.

فرمانده سپاه نهاوند در گفت‌ وگو با خبرنگار عصر همدان؛ گفت: حماسه یوم‌الله ۹ دی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و روزی فراموش‌ نشدنی است که بار دیگر پایبندی مردم به ارزش‌های انقلاب اسلامی را نشان داد.

وی اظهار داشت: مردم در مواجهه با فتنه خطرناک و پیچیده دشمنان انقلاب اسلامی با بصیرت و هوشمندانه رفتار کردند و در ۹ دی با حضور باشکوه و میلیونی خود طومار فتنه گران را در هم پیچیدند.

سرهنگ مختاری با بیان اینکه حماسه ۹ دی برای همیشه در تاریخ کشورماندگار شد، گفت: مردم با بصیرت و انقلابی ایران اسلامی در ۹ دی نشان دادند وقتی پای ارزش و آرمان‌های انقلاب اسلامی درمیان باشد با صلابت و دشمن ‌شکن به میدان می آیند.

فرمانده سپاه نهاوند در ادامه تصریح کرد: دشمن در طول سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ضربه‌های سختی مانند ۹ دی از ملت ایران خورده به همین دلیل همیشه به دنبال توطئه است.

وی با بیان اینکه در سال ۸۸ مردم ۸ ماه فتنه انگیزی ها را تحمل کردند، افزود: مردم وقتی اهانت فتنه گران به مقدسات و ارزش‌های انقلاب اسلامی و همراستایی سران فتنه با امریکا و دیگر دشمنان ملت ایران را دیدند، حماسه ۹ دی را خلق کردند.

مختاری گفت: به‌ رسم هرساله با حضور مردم انقلابی شهرستان نهاوند مراسم گرامیداشت یوم‌الله ۹ دی فردا در مصلا این شهرستان برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/س

آخرین مطالب