همدان، قهرمان مسابقات هاکی ۵ ایران

محمدجواد جعفری با اشاره به برگزاری مسابقات هاکی پنج ایران به میزبانی زمین مجموعه ورزشی شهید بهشتی اظهار کرد: این رقابت‌ها به بهانه رویداد همدان ۲۰۱۸  و با حضور هشت تیم به مدت سه روز برگزار شد.

وی بیان کرد: دیدار نهایی این رقابت‌ها روز گذشته برگزار شد و تیم همدان با سرمربی‌گری امیر چهاردولی به مصاف کرمانشاه رفت و موفق شد در ضربات پنالتی حریف خود را شکست و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را به‌دست آورد.

رئیس هیات هاکی استان همدان در ادامه خاطرنشان کرد: در دیدار رده‌بندی این مسابقات هم مرکزی سه بر دو گلستان را از پیش رو برداشت و عنوان سومی مسابقات را به خود اختصاص داد.

وی تصریح کرد: در مراسم اختتامیه این رقابت‌ها معاون توسعه امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، نایب رئیس و دبیر فدراسیون هاکی، سرمربی تیم هاکی بزرگسالان ایران و جمعی از پیشکسوتان و علاقمندان به این رشته ورزشی برگزار و به تیم‌های برتر هدایایی اهدا شد.

جعفری افزود: در این مراسم علی خسروی از مرکزی به عنوان برترین دروازه‌بان، حسن قربانی از کرمانشاه به عنوان برترین بازیکن نوجوان و میعاد کرامتی از همدان به عنوان بهترین بازیکن مسابقات معرفی شدند.

وی گفت: همچنین میعاد کرامتی از همدان با هفت گل زده عنوان آقای گلی این دوره از رقابت‌ها را از آن خود کرد.

آخرین مطالب