فرماندار تویسرکان خبر داد؛

اختصاص ۵ میلیارد تومان تسهیلات برای خریداران مبل و منبت در تویسرکان

فرماندار تویسرکان با بیان اینکه نزدیک به پنج میلیارد تومان برای خریداران مبل و منبت در این شهرستان اختصاص یافته است، گفت: بدان معنا که هر خریداری می تواند از تسهیلات ۱۵ میلیون تومانی با سود چهار درصد بهره مند شود.

 

سیدرسول حسینی در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان با بیان اینکه کیفیت و قیمت مبل و منبت تویسرکان در سراسر کشور بی نظیر است، گفت: به دنبال پیگیری های انجام شده با متولیان امر و همکاری و وحدت بین مسئولان این شهرستان بر آن هستیم از تولید داخلی حمایت کنیم.

وی با بیان اینکه حمایت از کارآفرینان و تولیدات کنندگان شهرستان در حوزه صنایع دستی به ویژه حوزه مبل و منبت برنامه ای است که از همان ابتدا در اولویت قرار داشت، اظهار کرد: خوشبختانه با نامه نگاری ها و پیگیری های انجام شده بالاخره برای خریداران مبل و منبت در تویسرکان نزدیک به پنج میلیارد تومان تسهیلات اختصاص یافته است.

فرماندار تویسرکان افزود: این بدان معناست که هر خریدار مبل و منبت در این شهرستان می تواند از تسهیلات ۱۵ میلیون تومانی و نرخ سود چهار درصدی استفاده کند.

حسینی با بیان اینکه هر خریدار مبل و منبت از هر جای کشور می تواند در تویسرکان حضور یافته و با معرفی به صندوق کارآفرینی امید ۱۵ میلیون تومان تسهیلات دریافت کند تصریح کرد: خریداران می‌توانند تسهیلات دریافت را به فروشنده داده و به مرور وام خود را پس دهند.

وی عنوان کرد: با ارائه این تسهیلات، از یک سو مردم سراسر کشورمان به راحتی می توانند از مزیت های خرید مبل در تویسرکان بهره بگیرند و از سوی دیگر این مهم زمینه معرفی مبل و منبت به ویژه منبت گلریز را بیش از پیش فراهم می سازد.

فرماندار تویسرکان تأکید کرد: حمایت از تولیدکنندگان صنایع دستی نه تنها صنعت گردشگری شهرستان را توسعه می دهد بلکه رونق اقتصادی را هم به دنبال دارد.

انتهای پیام/ز

آخرین مطالب