بیشترین بازدیدها

یادداشت

سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان خبر داد؛

اجرای طرح توسعه گردشگری پایدار با رویکرد پیشگیری از وقوع جرم در همدان

آخرین ویرایش در:
سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان از اجرای طرح توسعه گردشگری پایدار با رویکرد پیشگیری از وقوع جرم در استان خبر داد.

به گزارش عصر همدان؛ مهدی الماسی اظهار کرد: این طرح در حوزه امنیتی و انتظامی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان در حال اجراست و هدف از اجرای آن کاهش جرایم در حوزه گردشگری است.

سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان با اشاره به تکالیف و الزامات قانونی همچون مواد ۹۸ و ۹۹ و ۱۰ قانون برنامه ششم توسعه و سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و ظرفیت قانونی موجود در قانون توسعه صنعت ایرانگردی و جهانگردی افزود: این معاونت ضمن احصاء جرائم و موضوعات امنیتی حوزه گردشگری با بررسی توانمندسازی‌ها و ظرفیت‌های استان در خصوص صنعت توریسم و تهیه اطلس جرائم گردشگری له یا علیه توریسم عوامل دخیل در بروز جرم را شناسائی کرده است.

الماسی ادامه داد: همچنین با بهره‌گیری از تجارب علمی قضات و اساتید جرم‌شناسی نسبت به اجرای طرح با تمرکز بر اولویت‌های احصائی به منظور کاهش جرائم حوزه گردشگری اقدام می‌ کند.

وی در پایان گفت: با اجرای این طرح در استان زمینه‌های بروز جرائم در این حوزه کاهش یافته و شرایط استفاده مطلوب از ظرفیت‌های صنعت گردشگری در استان فراهم می شود.

انتهای پیام/ ف. د

آخرین مطالب