بیشترین بازدیدها

یادداشت

‌پیکر ۲ شهید گمنام چهارشنبه در نهاوند تشییع می‌شود

به گزارش عصر همدان، کامران کریمی در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: پیکر مطهر دو شهید جاویدالاثر دوران هشت دفاع مقدس روز چهارشنبه وارد شهرستان نهاوند می‌شود و روز پنج‌شنبه پیکر مطهر این دو شهید والامقام در محل دانشگاه آزاد اسلامی نهاوند به خاک سپرده می‌شود.

وی تصریح کرد: پیکر مطهر این دو شهید گرانقدر ساعت هشت و نیم صبح وارد شهرستان می‌شود و تا ساعت سه بعداز ظهر روز چهارشنبه مردم روستاهای رودباری، هادی‌آباد، موسی‌آباد، شهرک سلگی، توانه، روستای دهفول و شهر برزول از پیکر این شهیدان والامقام استقبال می‌کنند.

کریمی افزود: از ساعت سه بعداز ظهر روز چهارشنبه از میدان بسیج به سمت سپاه ناحیه نهاوند مراسم استقبال از پیکر این شهیدان انجام‌ می‌شود و هم‌زمان با نماز مغرب و عشاء مراسم شب وداع با این شهیدان گرامی در محل مسجد شهید حیدری نهاوند برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: همچنین از ساعت ۹ تا ۱۱ شب چهارشنبه مراسم بزرگداشتی برای این شهیدان گرانقدر در هیئت فاطمیون واقع در شهرک امام حسن(ع) نهاوند برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند بیان کرد: ساعت ۹ صبح روز پنج‌شنبه نیز مراسم سان و تشیع این دو شهید والامقام را با حضور نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولین، ادارات و مردم شهرستان از محل سپاه ناحیه نهاوند به طرف میدان امام آغاز می‌شود.

کریمی تاکید کرد: همچنین روستاهای کوهانی و جهان‌آباد صبح روز پنجشنبه قبل از مراسم خاکسپاری میزبان این دو شهید خواهند بود و قبل از نماز ظهر پیکر مطهر این دو شهید گرانقدر در محل دانشگاه آزاد اسلامی نهاوند به خاک سپرده می‌شوند.

آخرین مطالب