بیشترین بازدیدها

یادداشت

دعوت از استعدادهای برتر المپیاد نخبگان به تیم ملی نوجوانان

به گزارش عصر همدان،‌ کاظم سلیمانی در حاشیه مراسم افتتاحیه المپیاد نخبگان در رشته فوتسال اظهار کرد: ۲۰۰ نفر از استعدادهای برتر فوتسال کشور در المپیاد نخبگان به تیم ملی نوجوانان کشورمان دعوت می‌شوند و از این تعداد هم ۲۵ نفر به عضویت تیم ملی درخواهند آمد.

وی با بیان اینکه در سال‌های اخیر فوتسال کشورمان دستاوردهای خوبی در عرصه بین‌المللی و در رده‌های سنی مردان و زنان داشته است، افزود: امیدواریم با استعدادیاب همچنان این قهرمانی‌ها و موفقیت‌ها طی سالیان آتی برای تیم‌های ملی کشورمان تداوم داشته باشد.

دبیر کمیته فوتسال کشور تصریح کرد: سالانه ۳ هزار مسابقه فوتسال در کشور برگزار می‌شود، ضمن اینکه هر سال ۱۲ هزار داور و ۶ هزار ناظر وظیفه قضاوت و اجرای مسابقات را بر عهده دارند.

وی با بیان اینکه فوتسال کشور به نقطه اوج خوبی رسیده است، عنوان کرد: باید تلاش کنیم و عقب نمانیم، ضمن اینکه اگر کار جدی نکنیم و لیگ پویایی نداشته باشیم، چیزی از آن در نمی‌آید.

سلیمانی در ادامه با بیان اینکه در کشور ما نیروی انسانی فراوان است، عنوان کرد: ما استعدادهای بسیار خوبی در رده پایه داریم که اگر به خوبی روی آنها سرمایه‌گذاری شود قطع به یقین آینده فوتسال ایران بیمه خواهد بود.

آخرین مطالب