بیشترین بازدیدها

یادداشت

مشاور وزیر ورزش:

وجود ۱۰۰۰ پروژه نیمه‌کاره ورزشی در کشور/امسال ۲۰ پروژه ورزشی استان همدان تکمیل می‌شود

آخرین ویرایش در:
مدیرکل دفتر فنی و نظارت بر طرح‌های اماکن ورزشی وزارت ورزش گفت: ۱۰۰۰ پروژه ملی نیمه‌کاره ورزشی در کشور وجود دارد که در صورت تخصیص اعتبار نیمی از این پروژه‌ها تکمیل می‌شود.

به گزارش عصر همدان؛ خسرو ارتقایی مدیرکل دفتر فنی و نظارت بر طرح‌های اماکن ورزشی وزارت ورزش و مشاور وزیر به همراه جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان از پروژه‌های ورزشی نهاوند بازدید کردند.

وی در حاشیه این بازدید گفت: در حال حاضر تعداد زیادی پروژه نیمه‌تمام در کشور است که تلاش داریم بخش عمده‌ای از آن‌ها را تا پایان سال به نتیجه و پایان برسانیم.

ارتقایی افزود: در کل کشور بالغ‌بر ۱۰۰۰ پروژه ملی نیمه‌کاره ورزشی داریم که البته پروژه‌های استانی هم هست که در سال جاری تلاش داریم با تخصیص منابع مالی نیمی از آن را به اتمام برسانیم.

وی اظهار داشت: در نهاوند ۳ پروژه مهم ازجمله استخر بانوان و خوابگاه که از ضرورت‌های شهرستان برای استقرار ورزشکاران است و استخر شهرک طالقانی بازدید کردیم و از روند ساخت و تکمیل این مجموعه‌ها بازدید داشتیم.

مدیرکل دفتر فنی و نظارت بر طرح‌های اماکن ورزشی وزارت گفت: برای استخر مجموعه ورزشی بانوان نهاوند تاکنون ۲ میلیارد اعتبار مصوب شده که نیمی از آن تخصیص داده‌شده و بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی ادامه داد: خوابگاه این مجموعه نیز هم اگر تأمین منابع شود تا نیمه نخست سال آینده به اتمام می‌رسد و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

ارتقایی در پایان گفت: مجموعه باستانی شهرستان نهاوند نیز با ۹۵ درصد پیشرفت تا پایان سال اتمام می‌رسد.

جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان استان هم به خبرنگاران گفت: در استان همدان ۱۱۰ پروژه ورزشی نیمه‌تمام داریم که باید تلاش کنیم آن‌ها را تکمیل و در اختیار جوانان قرار دهیم.

وی ادامه داد: تلاش داریم تا پایان امسال ۲۰ طرح نیمه‌تمام را تکمیل و تحویل دهیم که متوسط پیشرفت آن‌ها ۷۰ درصد است و تا سال ۱۴۰۰ برنامه داریم بخش عمده‌ای از این پروژه‌ها را به اتمام برسانیم.

مهرداد سعدی نژاد رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند نیز در این بازدیدها گفت: در حال حاضر در شهرستان نهاوند ۱۶ پروژه ورزشی در دست اجرا است که عمدتاً برخی از ۳۰ تا ۸۰ درصد پیشرفت دارد.

وی افزود: پروژه استخر بانوان با ۸۰ درصد پیشرفت تا پایان سال به اتمام می‌رسد.

سعدی نژاد گفت: اعتبار امسال برای پروژه‌های ورزشی شهرستان حدود ۶ میلیارد تومان است که برای پروژه‌های در دست اقدام و در حال اجرا در نظر گرفته‌شده است و در شهرهای برزول، گیان و فیروزان هم احداث سالن ورزشی و زمین چمن در دست اقدام است.

انتهای پیام/س

آخرین مطالب