بیشترین بازدیدها

یادداشت

برگزاری نشست بصیرتی ـ معرفتی در همدان

به گزارش عصر همدان،‌ محمدتقی امیدی‌ساکت با بیان اینکه شعار هفته بسیج دانش‌آموزی، «دانش‌آموز انقلابی، مدرسه انقلابی» نامگذاری شده است، اظهار کرد: هفته بسیج دانش‌آموزی از هفتم آبان آغاز می‌شود و تا ۱۳ آبان‌ماه روز مبارزه با استکبار جهانی ادامه دارد.

وی با بیان اینکه در کشور ۳۶ هزار دانش‌آموز به شهادت رسیده که این تعداد در استان یک‌هزار و ۷۶ نفر بوده است، افزود: حماسه ۳۰ مهر که در همدان رخ داد، زمینه‌ساز جوشش‌های انقلابی در کشور شد.

مسوول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان همدان با بیان اینکه در هفته بسیج دانش‌آموزی نشست بصیرتی و معرفتی نیز برگزار می‌شود، عنوان کرد: یکی دیگر از برنامه‌ها برگزاری یادواره شهدای دانش‌آموز به صورت شهرستانی است که در روز ۱۲ آبان‌ماه در شهرستان همدان، نهاوند و بهار برگزار می‌شود.

وی از اجرای ۱۵ عنوان برنامه در هفته بسیج در استان خبر داد و گفت: امسال مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان باشکوه‌تر از هر سال و با حضور پررنگ و چشمگیر آحاد مردم برگزار خواهد شد.

امیدی‌ساکت با بیان اینکه در این روز دانش‌آموزان بسیجی در مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی به صورت سازمان یافته حضور خواهند یافت، یادآور شد: همزمان در روز ۱۳ آبان مسابقه نقاشی با موضوع «مرگ بر آمریکا» در مسیر راهپیمایی اجرا می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: مراسم ۱۳ آبان همزمان در سراسر کشور و با حضور گسترده دانش‌آموزان برگزار می‌شود که این مراسم در همدان از ساعت ۱۰ در میدان امام خمینی(ره) آغاز می‌شود.

آخرین مطالب