بیشترین بازدیدها

یادداشت

تشرف ۷۰ نفر از انجمن‌ اسلامی مدارس همدان به دیدار رهبر معظم انقلاب

به گزارش عصر همدان، محمدصالح جباری اظهار کرد: روز شنبه دوازدهم آبان ماه، به مناسبت روز ۱۳ آبان ۷۰ نفر از مسوولان انجمن‌های اسلامی مدارس استان به دیدار رهبر معظم انقلاب مشرف خواهند داشت.

وی گفت: اشتیاق دانش‌آموزان عضو انجمن‌های اسلامی مدارس برای دیدار با ولی امر مسلمین جهان قابل وصف نیست و از مدت‌ها پیش دانش‌آموزان پیگیر حضور در این دیدار بوده‌اند.

مسوول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان همدان افزود: با توجه به ظرفیت محدود برای حضور دانش‌آموزان از بین آنها فعال‌ترین‌ها انتخاب شده اند و با شوق بسیار راهی این سفر معنوی خواهند شد.

وی گفت: امسال و با توجه به شرایط موجود ضروری است دانش‌آموزان هر چه بیشتر با ابعاد خباثت دنیای استکبار و در راس آنها آمریکای جهانخوار آشنا شوند.

جباری اظهار کرد: بدون تردید حضور این دانش‌آموزان در محضر رهبر معظم انقلاب به عنوان نمایندگان جنبش دانش‌آموزی استان تاثیر بسزایی در تبیین مساله استکبارستیزی خواهد داشت.

وی اظهار کرد: دشمن با بسیج همه امکانات در تلاش است تا ارزش‌های عقیدتی را برای دانش‌آموزان این مرز و بوم کمرنگ کند بنابراین باید هر چه می‌توانیم به تقویت نگاه عمیق و ایجاد بصیرت در بین نسل نوجوان فعالیت کنیم که این سفر از جمله نقاط عطف در این مسیر خواهد بود.

آخرین مطالب