در پی بارش شدید برف و برودت هوا مطرح شد؛

اطلاعیه آموزش و پرورش در مورد تعطیلی مدارس استان همدان/ تأخیر در شروع فعالیت‌های دانشگاه آزاد

آخرین ویرایش در:
به علت بارش برف، سرمای شدید و افزایش برودت هوا، اداره آموزش و پرورش استان همدان اطلاعیه‌ای در مورد تعطیلی برخی مقاطع تحصیلی منتشر کرد.

به گزارش عصرهمدان؛ به علت بارش برف، سرمای شدید و افزایش برودت هوا، اداره آموزش و پرورش استان همدان اطلاعیه‌ای در مورد تعطیلی برخی مقاطع تحصیلی منتشر کرد.

متن اطلاعیه بدین شرح است:

به اطلاع هم استانی های عزیز می رساند؛ به علت بارش برف و لغزندگی سطح معابر عمومی، مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی در اسدآباد و کبودرآهنگ، مراکز پیش دبستانی، مدارس ابتدایی و مقطع متوسطه اول در تویسرکان، بهار، لالجین و قلقلرود و تمامی مقاطع تحصیلی در نواحی۱و۲ همدان، ملایر، نهاوند، رزن، درگزین، فامنین، جوکار، سامن، خزل، سردرود، قهاوند و گل تپه فردا چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ در نوبت “صبح” تعطیل و آموزش ها به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد صورت می گیرد.

مقتضی است؛ مدیران محترم مدارس اهتمام ویژه در مدیریت سیستم های گرمایشی و موتورخانه های مدارس را داشته باشند.

مراکز سنجش بدو ورود به دبستان نیز فردا چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ تعطیل می باشد.

به گزارش عصرهمدان؛ همچنین، دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان نیز در پی بارش برف، طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

نظر به،بارش برف و باران، برودت هوا و لغزندگی راه‌ها و جاده‌های استان با توجه به مصوبه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان به اطلاع دانشگاهیان ارجمند می رساند: تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان امتحان نوبت اول ۸:۳۰ صبح فردا چهارشنبه۱۲بهمن ماه با یک ساعت تاخیر ساعت ۹:۳۰ صبح برگزار می گردد.

در ضمن فعالیت اداری دانشگاه نیز با یک ساعت تاخیر ساعت ۹ آغاز خواهد شد.

بدیهی است نوبت‌های دوم به بعد در ساعت مقرر خود برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

آخرین مطالب