در دهه‌ی فجر انجام می‌شود؛

بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۱۷ پروژه در حوزه برق اسدآباد

مدیر توزیع برق شهرستان اسدآباد از آغاز عملیات اجرایی یا بهره‌برداری ۱۷ پروژه مرتبط با حوزه توزیع برق به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در اسدآباد خبر داد.

نورالدین مرادی‌عاشور، مدیر توزیع برق شهرستان اسدآباد در گفت‌وگو با خبرنگار عصرهمدان؛ از بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۱۷ پروژه حوزه برق در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد ۱۲ پروژه با اعتبار ۱۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان افتتاح و عملیات اجرایی ۵ پروژه با اعتبار ۳ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان آغاز خواهد شد.

وی از افتتاح پروژه تعویض۳۰ کیلومتر شبکه فشار ضعیف نقاط مختلف شهر در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح از محل اعتبارات داخلی اداره برق ۵ میلیارد تومان هزینه شده است.

مدیر توزیع برق شهرستان اسدآباد توسعه شبکه فشار ضعیف روستایی و شهری را از پروژه های حوزه برق دانست و گفت: در این زمینه ۲ کیلومتر شبکه فشار ضعیف با نصب ۷۰ اصله پایه نقاط مختلف روستایی و ۲ کیلومتر شبکه فشار ضعیف هم با نصب ۷۰ اصله پایه نقاط مختلف شهری انجام شده که مجموعآ یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان هزینه برداشته است.

وی از اصلاح و بهینه‌سازی شبکه‌های روستایی خبر داد و گفت: تعویض ۷٫۵ کیلومتر شبکه سیمی با کابل خودنگهدار و تعویض و جابجایی ۱۵۰ اصله پایه فرسوده و داخل معبر روستاهای دهنو، آهوتپه، پیرملو، چشمه قنداب، وندرآباد، هودرج، هلورعلیا، چارق، گنجه، نجف‌آباد، حسام‌آباد، چنار سفلی، لک لک، قادرآباد، قوش تپه، بوجین، چنارعلیا، کمک‌سفلی، حسن‌آباد، محمدآباد انجام شده که در دهه فجر به افتتاح می‌رسد.

مرادی‌عاشور افزود: برای اجرای این پروژه‌ها ۴ میلیارد تومان هزینه شده‌است.

وی اصلاح و بهینه سازی کامل روستاهای چشمه‌ولد و اشترجین با تعویض ۰٫۷ کیلومتر شبکه سیمی با کابل خودنگهدار را از دیگر پروژه های قابل افتتاح در دهه فجر امسال خواند و افزود: برای پروژه‌ها ۲۰۰ از اعتبارات داخلی برق صرف شده‌است.

وی برق‌دار کردن پروژه‌های کشاورزی و صنعتی را از دیگر پروژه‌های قابل بهره‌برداری در دهه فجر خواند و گفت: ۲ کیلومتر خط فشار متوسط و نصب ۲۰ دستگاه ترانسفورماتور برای برق‌دار کردن چاه‌های کشاورزی به مبلغ ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از اعتبارات داخلی هزینه شده است.

مرادی‌عاشور نصب ۲۵۰ دستگاه کنتور عادی در نقاط مختلف با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان، اصلاح ۲۰ کیلومتر از خطوط شهرستان نقاط مختلف با اعتبار یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان، احداث پست عمومی شهرک شهرداری با نصب یک دستگاه ترانس ۲۵۰ کیلوولت آمپر با اعتبار ۳۵۰ میلیون تومان، تأمین روشنایی محله چی‌چی امام با نصب ۲۳ اصله پایه و احداث ۹۰۰ متر شبکه و نصب ۳۰ دستگاه چراغ با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان، تأمین روشنایی پشت باشگاه کارگران با نصب ۸ اصله پایه بتنی ۹ متری و احداث ۳۰۰ متر شبکه و نصب ۸ دستگاه چراغ با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان را از دیگر پروژه های قابل افتتاح در دهه‌فجر امسال در شهرستان اسدآباد برشمرد.

وی ۵ پروژه حوزه برق که عملیات اجرایی آن‌ها در این دهه آغاز می‌شود را نصب ترانس عمومی شهرک سیداحمد با اعتبار ۴۵۰ میلیون تومان، اصلاح و بهینه سازی فیدر ویرایی با اعتبار ۵۵۰ میلیون تومان، احداث مدار دوم فیدر ویرایی به مبلغ یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان، نصب ترانس عمومی روستای شمس آباد با اعتبار ۲۵۰ میلیون تومان و احداث رینگ صادق آباد-لک لک با اعتبار یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برشمرد.

انتهای پیام/ن

آخرین مطالب