مدیر اداره جهادکشاورزی شهرستان بهار:

اصناف شهرستان بهار برای توزیع گوشت منجمد، استقبال چشمگیری ندارند

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهار اظهار کرد: در راستای تنظیم بازار گوشت‌قرمز، تاکنون حدود دو تن گوشت قرمز منجمد به نرخ دولتی در شهرستان بهار توزیع شده است.

به گزارش عصرهمدان؛ در راستای تنظیم بازار گوشت‌قرمز و پیام‌های شهروندان بهاری مبنی بر اینکه توزیع گوشت منجمد در شهرستان بهار چگونه و در چه مکان‌ها و چه قیمتی است، خبرنگار عصرهمدان، موضوع را از مدیر اداره جهادکشاورزی شهرستان بهار جویا شد.

عبدالحسین اکبری، مدیر جهادکشاورزی شهرستان بهار با اشاره به اینکه از اواسط آذرماه، گوشت‌قرمز نوسان‌های زیادی تجربه کرده و قیمت‌ها با افزایش همراه بوده است، گفت: نرخ گوشت گوساله پس از ماه‌ها ثبات قیمتی، در یک‌ماه گذشته روند افزایشی داشته است و در راستای تنظیم بازار گوشت قرمز، با توجه به آخرین تصمیم قرارگاه امنیت غذایی وزارت جهادکشاورزی، شرکت پشتیبانی امور دام آماده عرضه گوشت منجمد در وزارت جهاد کشاورزی است.

اکبری تصریح کرد: طرح توزیع گوشت منجمد در سطح شهرستان در حال اجراست و با همه بخشداری‌ها و اداره صنعت و معدن، مکاتباتی جهت معرفی مباشر توزیع انجام شده است و متاسفانه در شهر لالجین و مهاجران تاکنون درخواستی از سوی بخشداری‌ها ثبت نشده است و استقبال صنوف برای توزیع چشمگیر نیست.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان بهار اظهار کرد: بر اساس این طرح تنظیم بازار، قیمت گوشت منجمد گوسفندی برای مصرف کننده بصورت مخلوط ۱۵۵هزار تومان است و از اول سال تاکنون نزدیک به دوتن عمدتا در فروشگاه های رفاه در شهر بهار و شهرهای صالح آباد عرضه شده است و جهاد سازندگی هیچ محدودیتی برای توزیع ندارد.

انتهای پیام/ق

آخرین مطالب