لزوم بازرسی بیشتر از اماکن مصرف کننده گاز؛

پارک آبی دلفین درگزین با وجود وضعیت بحرانی تأمین گاز همچنان فعال است

از مسئولین انتظار می رود به دنبال همکاری های صمیمانه مردم و کاهش میزان مصرف گاز، فعالیت برخی از مجموعه هایی که اولویت چندانی نداشته و از گاز استفاده می‌کنند را بررسی نمایند.

به گزارش عصر همدان؛ استاندار همدان در جلسه کارگروه مدیریت مصرف گاز در استان (چهارشنبه ۲۱ دی ماه) از ضرورت مصرف بهینه گاز طبیعی و شرایط خاص کشور نسبت به رعایت الگوی مصرف از سوی دستگاه های مختلف اجرایی نام برد.

علیرضا قاسمی فرزاد عنوان کرد: دستگاه های اجرایی با توجه به مصوبه هیات وزیران و شرایط خاص کشور مبنی بر رعایت الگوی مصرف و جلوگیری از افت فشار و قطعی گاز طبیعی ملزم به همکاری و همراهی با شرکت گاز استان هستند.

به گزارش عصر همدان؛ طی ابلاغیه از سوی شرکت گاز کشور و استان به دنبال کاهش دما در فصل زمستان و صرفه جویی در مصرف گاز تمامی ادارات با یک ساعت تاخیر شروع به کار خواهند کرد.

از صبح روز گذشته نیز در پی بارش برف در همدان و کاهش دمای هوا مدارس نوبت صبح و بعد ازظهر تعطیل اعلام شد.

با خبر شدیم پارک آبی دلفین در قروه درگزین حتی در این روزهای سرد و کرونایی و عدم توجه به هشدار های پیاپی در مصرف گاز طبیعی در کشور و تعطیلی مجموعه های ورزشی و غیرضروری، همچنان به کار خود ادامه می دهد.

از استاندار محترم همدان انتظار می رود به دنبال همکاری های صمیمانه مردم با شرکت گاز و کاهش میزان مصرف گاز، فعالیت مجموعه ورزشی آبی دلفین را بررسی نماید.

انتهای پیام/ط

آخرین مطالب