خرید امتیاز برای حضور در دور دوم لیگ دسته ۳؛

باشگاه سردار زند نیازمند حمایت های بخش خصوصی و دولتی

آخرین ویرایش در:
تیم فوتبال سردار زند ملایر که در حال خرید امتیاز تیم شهرستان ایذه برای مرحله دوم لیگ دسته سه فوتبال کشور است و برای خرید این امتیاز نیازمند حمایت های بخش خصوصی و دولتی است.

به گزارش عصر همدان؛ تیم فوتبال سردار زند ملایر امسال با خرید امتیاز تیم علم و ادب همدان راهی مسابقات لیگ سه کشور شد تا با هدف ایجاد شور و نشاط در بین علاقمندان به فوتبال ملایری در این مسابقات حاضر شود.

این تیم پس از برگزاری ده هفته از مسابقات دور اول لیگ سه در مکان پنجم گروه قرار دارد و تقریبا امیدی برای صعود به دور دوم مسابقات ندارد اما موفق به حفظ سهمیه خود در این دور شده است.

شب گذشته نشستی با حضور اعضای این تیم و فعالین بخش خصوصی ملایر برگزار شد که در این نشست مجید حیدری مدیرعامل این باشگاه خبر از خرید امتیاز تیم شهرستان ایذه برای حضور در دور دوم مسابقات لیگ دسته سوم کشور داد.

حیدری در این نشست با اشاره به توصیه ها و حمایت های برخی مسئولین شهرستان برای راه اندازی این تیم اشاره کرد و گفت: امروز پس از سال ها ملایر صاحب باشگاه با تشکیلات به روز شده است.

وی با بیان اینکه امروز فوتبال به عنوان یک صنعت پولساز در دنیا معرفی شده است، تصریح کرد: توجه به باشگاه سردار زند با توجه به جایگاه خاص فوتبال می تواند آورده خوبی برای شهرستان ملایر داشته باشد.

مدیرعامل باشگاه سردار زند ملایر تاکید کرد: برای به دست آوردن جایگاه واقعی فوتبال ملایر نیازمند و و مستلزم یک مشارکت بخش خصوصی و دولتی برای این تیم هستیم چرا که این باشگاه یک سرمایه مردمی برای ملایر است.

وی به شرایط تیم‌ سردار زند در مسابقات اشاره کرد و گفت: علی رغم حضور برای اولین بار در مسابقات لیگ سه با بد شانسی نتوانستیم صعود کنیم و با توجه به عملکرد درخشان سردار زند تیم سه مرحله دو در حال عقد قرارداد خرید امتیاز یک تیم برای حضور در دور دوم مسابقات هستیم.

وی با اشاره به حمایت های مسئولین شهرهای مختلف از تیم‌های باشگاهی تصریح کرد: تمام تلاش تیم سردار زند بالا بردن اعتبار، پرچم و جایگاه شهرستان در کشور است.

مهدی یوسف‌وند رئیس هیئت فوتبال ملایر نیز در این نشست با اشاره به پیگیری های ایجاد تیم سردار زند تصریح کرد: این اقدام به همت همه مسئولین انجام شد که باعث ایجاد شور و نشاط در بین جوانان و نوجوانان شهرستان ملایر شده است.

وی با بیان اینکه این تیم نیاز به حمایت دارد، عنوان کرد: سعی شده بهترین مربی و بهترین بازیکنان برای تیم‌ جذب شوند و سردار زند تیم اخلاق دسته سه کشور است و تا کنون کارت قرمزی نگرفته است‌.

رئیس هیئت فوتبال ملایر بیان کرد: تیم سردار زند نهال نو پایی است که در لیگ ماندگار شد و می‌تواند به درخت تنومندی تبدیل شود که همه جوانان از ثمرات آن بهره مند می شوند.

در این نشست حمایت هایی از جانب برخی از کار فعالین بخش خصوصی برای تیم سردار زند جمع آوری شد.

انتهای پیام/گ

آخرین مطالب