شبی که برگ برنده آمریکایی‌ها در آسمان، پنهان شدن در پناهگاه بود؛

عین الاسد، بزرگترین حمله‌ی موشک‌های بالستیک علیه آمریکایی‌ها در تاریخ

آخرین ویرایش در:
کارشناس مسائل سیاسی، عین الاسد را بزرگترین حمله موشک های بالستیک علیه آمریکایی.ها در تاریخ دانست و گفت: در شب حمله به عین الاسد برگ برنده آمریکایی‌ها در آسمان، پنهان شدن در پناهگاه بود.

محمود قاسمی، تحلیل گر و کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار عصرهمدان؛ گفت: حمله به عین الاسد زمانی رخ داد که قلدر دنیا، فرعون زمان یا به تعبیر مسئولین اشقل الاشقیا حاج قاسم را به شهادت رساند.وی با اشاره به رشادت های حاج قاسم در محور مقاومت گفت: شیطان بزرگ در حالی شهادت حاج قاسم را رقم زد که این سردار ملت ایران سه کشور ایران، عراق و سوریه را نجات داده بود و به تعبیر مقام معظم رهبری برنامه های امریکا را در منطقه بهم زد.

این کارشناس سیاسی با بیان اینکه آشوب های بنزین دولت روحانی که به علت بی تدبیری های آن دولت رقم خورد، ضریب امنیت کشور را پایین آورد و دشمن احساس کرد زمان خوبی برای شهادت حاج قاسم است و ناامنی موجود در جامعه شرایط را فراهم کرد.

وی با بیان اینکه حاج قاسم بعنوان یک ژنرال ایرانی در عراق مهمان بود گفت: اقدام ترامپ خلاف قوانین بین المللی بود و همه مردم در تشیع به یاد ماندنی آم شعار انتقام سر دادند.

قاسمی با اشاره به اینکه دولت گذشته می ترسید که انتقام بگیرد گفت: دوبار جلسه شورای امنیت ملی را به هم زدند که در نهایت مقامات نظامی با دستور رهبری حمله به عین الاسد را رقم زدند.

وی افزود: حدود ۵ روز بعد از شهادت بزرگترین پایگاه امریکا در عراق که بیشترین رادارها را داشت مورد هدف قرارگرفت و عین الاسد به عین الجسد تبدیل شد.

قاسمی با اشاره به هیچ قدرتی در روی کره زمین جرات نکرد امریکا را حتی تهدید کند افزود: ایران غرور و هیمنه و شاخ شیطان را شکست، و در حالی که تمام سیستم های راداری روشن بود و امریکایی ها مطلع بودند، ۱۳ موشک به عین الاسد زد، البته به فرمایشات رهبری حمله به عین الاسد فقط یک سیلی بود و هنوز انتقام قطعی گرفته نشده است.

انتهای پیام/آ

آخرین مطالب