حضور مردم در عرصه های مختلف نقشه های دشمنان را خنثی کرده است/ دشمنان از قدرت انقلاب اسلامی هراس دارند

حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: حضور مردم در صحنه های مختلف عامل بقای انقلاب اسلامی بوده است و دشمن از این بابت عصبانی است.

وی اظهار داشت: در طول این سالها و در همین فتنه اخیر همه دشمنان دست به دست هم دادند و با همه امکانات به جنگ با انقلاب اسلامی آمدند. امام جمعه نهاوند افزود: دشمنان در این ماه های اخیر هزاران اخبار و مطلب کذب بر علیه انقلاب اسلامی و ولایت منتشر کردند ولی بازهم حضور مردم آنها را ناامید کرد.
وی در بخش دیگری از خطبه ها گفت: دشمن شناسی و راه درست مبارزه با دشمن یکی از نکات مهمی است که باید مدنظر داشته باشیم تا نقشه های دشمنان را به خوبی خنثی کنیم. حجت الاسلام مغیثی اظهار داشت: قوی شدن در همه عرصه ها یکی از راه های مقابله با دشمنان است و به برکت انقلاب اسلامی در خیلی از عرصه ها قوی شده است.
وی ادامه داد: آمریکا و اروپایی ها در طول این چند دهه مدام تهدید و تحریم و فتنه کردند ولی با این وجود انقلاب اسلامی به مسیر پیشرفت خود ادامه داده است هرچند که خساراتی هم متحمل شدیم.
امام جمعه نهاوند افزود: نقش بی نظیر رهبر انقلاب و حضور مردم باعث ماندگاری انقلاب شده است و می بینیم که در این فتنه ها مطالبی بر ضد ولایت منتشر می کنند چون تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی که نقشه های انها را خنثی کرده است.

حجت الاسلام مغیثی در بخش دیگری از خطبه ها گفت: امروز دشمن به قدرت ایران اسلامی اعتراف می کند و می داند حل مشکلات منطقه بدون نقش آفرینی کشور ما ممکن نیست. وی بیان داشت: دشمنان فکر نمی کردند ایران اسلامی و محور مقاومت اینقدر قدرتمند شود که در منطقه دست برتر را داشته باشد.

حجت‌الاسلام مرتضی موحدی، امام جمعه اسدآباد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شانزدهم دی ماه این شهر با دعوت و توصیه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و دوری از گناهان به فرمایشات رهبر معظم در دیدار با بانوان اشاره و اظهار کرد: نظام سرمایه داری زن را در خدمت سرمایه می‌بیند لذا زن را کالا می‌بینند.
وی گفت: زن چون اطاعت پذیرتر و نیروی کار ارزان است بخاطر همین غرب زن را به خیابان کشید تا در خدمت سرمایه و عمله سرمایه داران باشد.
امام جمعه اسدآباد با بیان اینکه در قران بیستم که غربی‌هآ آزادی زن را تبلیغ کردند، گفتند میخواهند رفع حصر شود، میخواهیم حساسیت بین زن و مرد نباشد تافساد برداشته شود  اما به قول مقام معظم رهبری هوس مردان صد چندان شد. لذا آمار تجاوز در غرب بیداد می کند. حتی در مجموعه ارتش آنان بانوان معترض اند‌.
وی با بیان اینکه در امریکا ۴۰ درصدی فرزندانی که به دنیا می ایند، نامشروع اند، افزود: ۸۸ درصد فرزندان ناچارند با مادر زندگی کنند هم باید با سخت ترین شرایط کار کند هم فرزندش را بزرگ کند آنوقت تنها ۱۲ درصد مردان حاضرند زحمت تکفل فرزندانشان بر عهده بگیرند.
حجت الاسلام موحدی خاطرنشان کرد: اگر بزه و جرم های این جامعه در آمریکا بر دوش فرزندانی که نامشروع دنیا می آیند. در آمریکا در سال ۲۰۰۰ تاکنون امار خودکشی رشد داشته و در زنان ۵۰ درصد بوده است، افزود: آنانی که ادعا دارند زن را آزاد گذاشته اند، حقوق زن را پایمال کرده و بیچاره شان کردند.
وی بااشاره به فرمایش رهبری که حجاب و رعایت آن یک تکلیف شرعی است، افزود: آن دختر و یا زن که بدحجاب است ضد انقلاب نیست و باید تلاش شود که او در مسیر رعایت حجاب قرار بگیرد. امام جمعه اسدآباد با بیان اینکه امروز در جامعه با مشکلات اقتصادی و گرانی مواجه هستیم و تأمین مسکن مشکل جدی است، اما آیا این مشکل برای ماست؟ تصریح کرد: امروز دشمن تمام تلاش خود را دارد که با جنگ اقتصادی به ما ضربه بزند در حالی که اوضاع اقتصادی در کشورهای خود بدتر است، شبکه رسمی سی ان ان، سال نو میلادی را با شورش آغاز کرد، فرانسوی ۶۹۰ خودرو رو به اتش کشیدند، بحران مسکن در امریکا هم وجود دارد. در فرانسه میلیون ها کوپن خرید هیزم می دهند.  نارضایتی ها در انگلیس آشفته است.
وی تأکید کرد: اگر امروز ما مشکل در کشور داریم جبهه مقابل ما هم مشکل دارد‌. ما باید مقابل این مشکلات بایستیم و این شرایط بحران را به فرصت تبدیل کنیم.
انتهای پیام/

آخرین مطالب