جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران:

زندگی حاج قاسم بر زندگی ولایت میچرخید و در تبعیت از فرامین ولایت قدمی عقب ننشست

آخرین ویرایش در:

ولایت فهم بودن ، ولایت باور بودن ، ولایت یاور بودن و ولایت مدار بودن از ویژگی های سردار حاج قاسم سلیمانی بود.

به گزارش عصر همدان؛ سی امین یادواره ۱۱۰ شهید شهر لالجین و سومین سالگرد شهدای مقاومت و سردار دلها حاج قاسم سلیمانی با حضور حجت الاسلام طیبی فر جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه ، استاندار همدان ،فرماندهان و نیروهای نظامی و انتظامی ، امام جمعه لالجین ، مسئولین استانی و شهرستانی و جمع کثیری از اقشار مختلف مردم و خانواده های ایثارگران ، جانبازان و شهدا در مصلی امام خمینی (ره) شهر لالجین برگزار شد.

در ادامه مراسم حجت الاسلام طیبی فر جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه به عنوان سخنران ویژه این مراسم با بیان اینکه این یادواره به پاس رشادت های شهدای گرانقدر این شهر برگزار شده است گفت: این مراسم مزین به نام شهدا و خانواده های شهدا میباشد که باید از همه عزیزانی که هرساله برای تشکیل یادواره شهدا تلاش میکنند تقدیر و تشکر کرد چرا که یاد شهدا و زنده نگه داشتن یاد شهدا و ثواب آن کمتر از شهادت نیست و این یادواره امسال مصادف شده است با سالگرد شهادت سردار و سرباز اسلام حاج قاسم سلیمانی کسی که سال ها زندگی خود را برای فداکاری در راه اسلام و انقلاب گذاشت.

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران ولایت فهم بودن ، ولایت باور بودن ، ولایت یاور بودن و ولایت مدار بودن را از ویژگی های بارزسردار حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد و گفت:زندگی حاج قاسم بر زندگی ولایت میچرخید و در تبعیت از فرامین ولایت قدمی عقب ننشست ودر دفاع از این جایگاه با هیچ حزب و جناح و فردی مماشات نداشت . حجت‌الاسلام طیبی فربه نحو شهادت این اسطوره بزرگ اشاره و افزود: سردار سلیمانی به دست شقی ترین افراد روی زمین که حتی انسان هم نمیشود نامید به شهادت رسید.

وی با ذکر اینکه ولایت محوری و ولایت باوری از ویژگی های شاخص سردار سلیمانی است افزود:سردار سلیمانی با فرماندهی خود امنیت را به منطقه برگرداند و با معرفی ایشان به عنوان فرمانده سپاه قدس چهره مقاومت در سپاه تشکیل شد.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه سردار سلیمانی در سپاه قدس رژیم صهیونیستی را به ذلت کشاند گفت: حاج قاسم در جنگ سی و سه روزه کاری کرد که اسرائیل مجبور به تسلیم شود و پذیرفتند که مقاومت در منطقه قادر است در مقابل تمام رژیم های پوشالی آمریکا ، غرب و رژیم صهیونسیتی با کمترین امکانات اما با اتکال به قدرت لایزال الهی قدر ت های دروغین را به زانو درآورد.

وی در ادامه گفت: حاج قاسم به همراه نیروهای جبهه مقاومت و فرمانده عزیز و دوست داشتنی سردار شهید همدانی بستری را فراهم کرد که سوریه ای که ۸۰ درصد آن به دست داعش افتاده بود با فرماندهی درست از دستان پلید داعشیان نجات پیدا کند .

وی با عنوان این که حاج قاسم دنبال شهادت بود افزود: بیش از ۲۰ میلیون نفر در تشییع پیکر مطهر حاج قاسم شرکت کردند و امروز حاج قاسم رمز مقاومت و ایستادگی در جهان شده است.

وی گفت: اندیشه حاج قاسم سلیمانی امروز بر اندیشه و روان مردم حاکم شده است و امروز شاهد آن هستیم که از کشورهای مختلف دنیا برای زیارت مزار مطهر این شهید نستوه و بین المللی حاج قاسم به ایران می آیند.

در با ذکر روضه و سینه زنی مداح اهل بیت حاج حسن نعمتی اردبیلی این مراسم به اتمام رسید.

 

انتهای پیام/

آخرین مطالب