مدیران جهادی و پاسخگو باشند/ باید مشکل مسکن مهر فرهنگیان نهاوند مرتفع شود

فرماندار نهاوند گفت: مدیران ما باید سردار سلیمانی را سرلوحه ی کار های خود قرار دهند و از خدا پروا کنند، و پاسخگو باشند و همه ی کارهای خود را جهادی انجام دهند.

ضرغام احمدوند در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان سخنان خود را با یک سئوال آغاز کرد و گفت: چه شد که حاج قاسم،  حاج قاسم شد، چه شد که یک فرد اینچنین جهان را متحیر کرد؟

وی در ادامه افزود: بهترین پاسخ برای این سئوال این است که حاج قاسم از خدا پروا می‌کرد و خدا محور بود. فرماندار نهاوند بیان داشت: مدیران ما باید روش و رفتار سردار سلیمانی را سرلوحه ی کارهای خود قرار دهند واز خدا پروا کنند، پاسخگو باشند و همه ی کارهای خود را جهادی انجام دهند.

احمدوند در ادامه و در خصوص مشکلات مساکن مهر فرهنگیان گفت: دغدغه‌های مردم و فرهنگیان، دغدغه ی ما نیز هست و باید مشکل مسکن مهر فرهنگیان مرتفع شود و مسئولین مربوطه باید در این خصوص پاسخگو باشند.

وی افزود: اگر مسکن مهر فرهنگیان استاندارد ساخته نشود مشکلی که برای ساختمان نیمه کاره ی آموزش و پرورش به وجود آمد، پیش خواهد آمد.

احمدوند در ادامه با تاکید بر لزوم تکمیل شدن هر چه سریع تر پروژه های عمرانی آموزش وپرورش نهاوند، اظهار داشت: با توجه به تراکم بالای دانش‌آموزان در برخی مدارس سطح شهر و کمبود فضای آموزشی، انتظار ما این است که با همت و توجه ویژه‌ی اداره کل نوسازی مدارس استان و مدیریت جهادی ۵ پروژه ی آموزشی که در سطح روستاها وجود دارد در دهه فجر امسال به بهره‌برداری برسند.

وی افزود: اداره کل نوسازی مدارس، تعمیر مدارسی که در حال تخریب هستند را در اولویت ساخت و سازهای خود قرار دهد، چرا که با جان دانش آموزان ارتباط دارد.

 

احمدوند در خصوص بوفه های مدارس و تغذیه ی سالم  دانش آموزان اظهار داشت: فروشنده و مواد خوراکی که در اختیار دانش آموزان قرار گرفته می شود باید بهداشتی باشند.

 

انتهای پیام/ س

آخرین مطالب