بیشترین بازدیدها

یادداشت

فرماندار ملایر:

با بدخواهان و دشمنان نظام به‌شدت برخورد شود/ چرا کسانی که سر سفره انقلاب بزرگ‌شده اند، مردم را به اغتشاش تحریک می‌کنند؟

آخرین ویرایش در:
سلمان اسماعیلی گفت: کسانی که در سر سفره انقلاب بزرگ‌شده‌اند و از نظام حقوق دریافت می‌کنند به چه حقی مردم را تحریک می‌کند و جوانان و نوجوانان را به خیابان‌ها می‌کشانند.

به گزارش عصرهمدان؛ سلمان اسماعیلی فرماندار ملایر در نشست شورای اداری شهرستان ملایر بابیان اینکه ملایر شهر وحدت، بزرگان، متدینین دفاع از اسلام و انقلاب است، اظهار کرد: در هفته‌های اخیر ملایری‌ها در عرصه دفاع از انقلاب و کشور خوش درخشیدند.

وی با اشاره به اتفاقات رخ‌داده در روزهای اخیر در ملایر و کشور اظهار کرد: در این روزها هم حرفه‌های مخالفین را شنیدیم و هم بر اجرای قانون تأکید ویژه داریم.

فرماندار ملایر بیان کرد: ملایر دارای کمترین مشکل و خطرات در این روزها بود و اقدامات خوب و پیشگیرانه در شهرستان انجام شد.

اسماعیلی با اشاره به برخی از دستگیری‌ها در شهرستان بیان کرد: عده‌ای از افرادی که دستگیر شدند با خارج از کشور ارتباط داشتند وعده‌ای نیز با سلاح‌های گرم و سرد دستگیرشده که منتظر فرصت برای ضربه زدن به مردم بودند.

وی با تأکید بر اینکه با بدخواهان و دشمنان نظام به‌شدت برخورد می‌شود تصریح کرد: با به کسانی که سر سفره این نظام مردم بزرگ شدند و با پول این مردم سلبریتی شدند گفت اگر مردم نبودند و صداوسیما کشور جایگاه شما اینجا نبود باید در برره نخود می‌خوردید.

فرماندار ملایر تأکید کرد: چرا عده‌ای افراد فکر می‌کند که باید در تمام زمینه‌ها نظر دهند هر کس باید در تخصص خود فعالیت داشته و نقش خود آن را بازی کرده و با در زمین فوتبال گل بزند و دل مردم را شاد کند.

وی گفت: کسانی که در سر سفره انقلاب بزرگ‌شده‌اند و از نظام حقوق دریافت می‌کنند به چه حقی مردم را تحریک می‌کند و جوانان و نوجوانان را به خیابان‌ها می‌کشانند.

اسماعیلی خطاب به جوانان و نوجوانان گفت: شما فرزندان کشور و نسل آینده و آینده‌سازان کشور هستید و ما شمارا دوست داریم و بسیاری از شما از مسائل مهم ز اطلاعات درستی نداشته نمی‌دانید در پشت‌صحنه این اغتشاشات چه خبر است.

وی بابیان اینکه نژاد اقدامات ما دشمن‌شاد کن باشد تصریح کرد: جوانان باید بدانند آمدن به خیابان و ایجاد اغتشاش تعبیر خواب آشفته دشمنان برای تجزیه است و قطعاً مردم ایران این اجازه را نخواهند داد.

فرماندار ملایر تأکید کرد: عده‌ای وطن‌فروش و تن‌فروشی لیدر اغتشاشات در یاران شده‌اند که این جای درد دارد و باید گفت که احمق‌ها ایران را به کجا مقایسه می‌کند ایران لیبی افغانستان سوریه و عراق نیست.

وی تأکید کرد: کسانی که برای ایران مشکل ایجاد کرده‌اند بدانند دوران بزن‌دررو تمام‌شده است و با دشمنان به‌شدت برخورد می‌شود.

اسماعیلی بیان کرد: در هر جامعه اختلافات نظرهای سیاسی و اجتماعی وجود دارد اما مردم ایران شجاع و دلیر هستند و با وحدت در کنار یکدیگر هستند و اجنبی‌ها جای در ایران ندارند.

وی گفت: ملت ایران با همه تهدیدات در کنار هم ایستاده‌اند و برای پرچم خود خون‌ها داده‌اند و اجازه حضور اجنبی‌ها را در کشور نمی‌دهند.

فرماندار ملایر با گرامیداشت هفته وقف تأکید کرد: باید تلاش بیشتری در اطلاع‌رسانی خدمات اوقاف داشته باشیم و خدمات اوقاف و با خدمات ویژه بخش‌های مختلف بخصوص ر بحث بهداشتی و اقتصادی مردم طعم شیرین خدمت و برکات وقف را ببینند.

وی افزود: اقدامات درمانی مثل احداث بیمارستان و اقدامات اقتصادی و فرهنگی ازجمله برنامه‌های اوقاف در دستور کار برنامه‌های باشد.

فرماندار ملایر با اشاره به اقدامات شهرستان ملایر در ایام عزاداری ماه محرم و صفر و برگزاری موکب‌های حسینی تأکید کرد: ملایری‌ها در این مدت خوش درخشیده و خدمات شبانه‌روزی به زائران ارائه کردند.

وی گفت: از تهران تا مرزهای مهران و خسروی ملایر تنها شهری بود که تعداد موکب‌های فعال بالایی داشت و خدمات‌دهی ویژه‌ای به زائران اربعین ارائه می‌داد.

انتهای پیام/گ

آخرین مطالب