بیشترین بازدیدها

یادداشت

فرماندار تویسرکان:

اغتشاشات تویسرکان، در نطفه خفه شد/دستگیری ۸ نفر از عوامل نفوذ در تویسرکان

فرماندار تویسرکان گفت: با اشراف اطلاعاتی و حضور به ننوقع نیروهای نظامی و انتظامی و دستورات قاطع دادستانی، آشوب طلبان در شهرستان قبل از دست زدن به اقدامات تخریب گریانه دستگیر شدند.

حسین افشار، فرماندار تویسرکان در گفت و گو با خبرنگار عصرهمدان، با اشاره حضور انقلابی اقشار مختلف مردم در راهپیمایی امروز بعد از نماز جمعه علیه هنجارشکنان و اغتشاشگران،گفت: مردم نجیب و فهمیده این شهرستان به مانند همیشه با حضور حماسی انزجار خود، از رفتارهای غیرقانونی اغتشاشگران را اعلام و تاکید کردند با قدرت تمام پای آرمان ها و ارزش های والای انقلابی ملت ایستاده اند.

وی در ادامه عنوان کرد: در هفته ای که گذشت گروهی در تویسرکان به قصد آشوب، اغتشاش و تخریب اموال عمومی و برهم زدم آرامش مردم حضور یافتند که خوشبختانه در کمترین زمان ممکن و پیش از آن که اقدامی انجام دهند با اشراف اطلاعاتی و در صحنه بودن به موقع عوامل نظامی و انتظامی و دستورات قاطع دادستان؛ دستگیر و با قاطعیت تمام با آنان برخورد شد و آشوب طلبان موفق به اقدام مجرمانه ای نشدند.

فرماندار تویسرکان افزود: همچنین هشت نفر از محرکین اصلی و آشوب طلبانی که فعل مجرمانه در راستای برهم زدن نظم عمومی و کشف حجاب در ملاء عام به قصد ایجاد آشوب انجام داده بودند، دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

افشار ادامه داد: به همین علت از مردم انقلابی تویسرکان تقدیر و تشکر می کنیم که ما را در این زمینه یاری رساند.

وی تاکید کرد: خط قرمز ما امنیت عمومی و حمایت و حفاظت از ارکان نظام‌ جمهوری اسلامی است و به کسی اجاز تعرض به اموال و جان و ناموس مردم را نمی دهیم.

انتهای پیام/ز

آخرین مطالب