بیشترین بازدیدها

یادداشت

با پیگیری نماینده و فرماندار تویسرکان و دستور وزیر راه؛

ایستگاه باباکمال هفته دولت افتتاح می شود/تزریق اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومانی به چهارخطه تویسرکان ـ کنگاور

فرماندار تویسرکان از تزریق اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومانی به چهارخطه تویسرکان ـ کنگاور به دستور وزیر راه و شهرسازی خبر داد و گفت: علاوه بر قول مساعد وزیر برای افتتاح رسمی ایستگاه باباکمال در هفته دولت، بودجه لازم برای روکش آسفالت برخی از پروژه های راه های اصلی شهرستان نیز جذب شد.

«حسین افشاری» در گفت و گو با عصرهمدان؛ با بیان اینکه به همت نماینده مردم تویسرکان جلسه ای با وزیر راه و شهرسازی و معاونان او، مدیر کل راه و شهرسازی استان و مدیران راهسازی و راهداری شهرستان در تهران برگزار شد، گفت: با پیگیری های انجام شده از سوی نماینده و بنده به عنوان نمایندگان مردم و دولت، به مردم این قول را می دهیم که از رایزنی با مسئولان پایتخت برای جذب بودجه غافل نیستیم.

وی از تأمین اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومانی برای تکمیل چهارخطه تویسرکان به کنگاور، به دستور وزیر راه و شهرسازی خبر داد و عنوان کرد: بنا بر تصمیمات و توافق اخیر با وزیر راه و شهرسازی؛ اجرای روکش آسفالت محور خیرآباد به فرسفج، به طول ۳۳ کیلومتر تا پایان شهریور ماه سال ۱۴۰۲ یعنی ۵۰ درصد در سال جاری و ۵۰ درصد در ۶ ماهه نخست سال آینده، محقق می شود.

فرماندار تویسرکان با اعلام اینکه در هفته دولت سال جاری ایستگاه باباکمال به طور رسمی افتتاح می شود، افزود: اجرای روکش آسفالت راه های اصلی از جمله محور تویسرکان به جوکار و تویسرکان به سه راهی فرسفج، تأمین قیر مورد نیاز برای روکش آسفالت راه های روستایی، اصلاح نقاط حادثه خیز پل گذرندر و تأمین روشنایی تونل دولایی از دیگر توافق هایی بود که امروز وزیر راه و شهرسازی قول مساعد تأمین بودجه این پروژه ها را داد.

افشاری گفت: توجه به راه ها از مطالبات به حق مردم شریف تویسرکان است و در جلسه برگزار شده، تمام سعی ما بر این بود تا بتوانیم بودجه های مورد نیاز برای تکمیل و اتمام پروژه های راه را از وزارت مربوطه جذب کنیم.

انتهای پیام/ز

آخرین مطالب